Статьи

# Огляд | Кишеньковий міні-роутер LEXAND LPB-52W

Практично будь-який сучасний чоловік з усіх боків оточений гаджетами, і кожен з цих гаджетів вимагає підключення до інтернету. Купувати для кожного пристрою окрему сім-карту і щомісяця оплачувати рахунки за інтернет - це як мінімум затратно і не дуже практично. Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води?

Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води

Компанія LEXAND представляє відмінний багатофункціональний пристрій, який з легкістю зможе задовольнити потребу ваших пристроїв в інтернеті, підзарядці і додатковому обсязі пам'яті. Знаю, у вас вже назріло питання, як один пристрій може забезпечити підключення до Мережі, зарядити смартфон, та ще й збільшити обсяг доступної йому пам'яті? Пропоную в усьому цьому розібратися по порядку і почати з зовнішнього вигляду і комплектації LEXAND LPB-52W.

Пропоную в усьому цьому розібратися по порядку і почати з зовнішнього вигляду і комплектації LEXAND LPB-52W

Отже, пристрій поставляється в картонній коробці, а в комплекті до нього йде кабель Micro-USB, велюровий мішечок для транспортування і перехідник для USB-порту, який дозволяє розгорнути отвір USB-порту на 180 градусів, - навіщо це потрібно, ми докладно розглянемо трохи пізніше, а поки пропоную вивчити зовнішній вигляд самого LEXAND LPB-52W.

Отже, пристрій поставляється в картонній коробці, а в комплекті до нього йде кабель Micro-USB, велюровий мішечок для транспортування і перехідник для USB-порту, який дозволяє розгорнути отвір USB-порту на 180 градусів, - навіщо це потрібно, ми докладно розглянемо трохи пізніше, а поки пропоную вивчити зовнішній вигляд самого LEXAND LPB-52W

Зовні девайс від LEXAND чимось нагадує портативний USB-вінчестер. Корпус має строгі прямокутні лінії і виконаний з металу і пластика. Точніше, металева тут тільки верхня кришка, на якій розмістилися світлодіодні індикатори та кнопка, за допомогою якої можна змусити гаджет відобразити заряд батареї або режим роботи. На верхньому торці розмістилися основні роз'єми: два USB-порту, перший потрібен для підключення 3G модемів, а другий служить для зарядки інших девайсів. Між USB-портами знайшлося місце для роз'єму RJ-45.

Нижній торець відведено під порт Mini-USB, через нього відбувається зарядка роутера, тут же на нижньому торці є отвір, в якому ховається кнопочка Reset, вона (як зрозуміло з назви) скидає пристрій.

Нижній торець відведено під порт Mini-USB, через нього відбувається зарядка роутера, тут же на нижньому торці є отвір, в якому ховається кнопочка Reset, вона (як зрозуміло з назви) скидає пристрій

На торці праворуч можна знайти двопозиційний повзунок: він перемикає джерела, з яких пристрій бере інтернет, це або 3G, або провідний інтернет по Ethernet кабелю.

На торці праворуч можна знайти двопозиційний повзунок: він перемикає джерела, з яких пристрій бере інтернет, це або 3G, або провідний інтернет по Ethernet кабелю

На лівому торці розташований такий же повзунок, але він вже трьохпозиційний. Перший режим «OFF», з ним, думаю, все зрозуміло. Другий режим позначений латинською літерою «С» - це скорочення від слова charger, що можна перевести на великий і могутній як зарядка. В цьому режимі LEXAND LPB-52W може тільки заряджати інші пристрої через один USB-порт з позначкою «USB-OUT». І останній режим «ON» - в цьому режимі пристрій може роздавати інтернет і заряджати інші пристрої.

І останній режим «ON» - в цьому режимі пристрій може роздавати інтернет і заряджати інші пристрої

Із зовнішнім виглядом ми майже розібралися, залишилося, так би мовити, заглянути під капот. Нижня кришка знімна, і дозволяє нам це зробити. Під кришкою розташувався знімний акумулятор ємністю 5200 mAh, а під акумулятором є слот micro SD. Як бачите, LEXAND LPB-52W - штука дуже навіть непроста, і оснащена вона портами, роз'ємами і слотами по повній програмі, але ми з вами спробуємо розібратися, навіщо їй потрібні всі ці принади.

Як бачите, LEXAND LPB-52W - штука дуже навіть непроста, і оснащена вона портами, роз'ємами і слотами по повній програмі, але ми з вами спробуємо розібратися, навіщо їй потрібні всі ці принади

Отже, давайте по порядку розберемося з цим диво-приладом. По-перше LEXAND LPB-52W - це абсолютно автономний девайс, завдяки вбудованій батареї на 5200 mAh, він може пропрацювати в режимі точки доступу близько 8-ми годин, а це і весь робочий день. роутер може генерувати Wi-Fi-мережу стандарту IEEE 802.11b / g / n з підтримкою сучасних стандартів шифрування WPA-PSK / WPA2-PSK і роздавати через цю мережу інтернет з трьох різних джерел. Як джерело інтернету для роутера може послужити 3G-модем, інша Wi-Fi-мережу (такий режим називається repeater) або ж в якості джерела може виступати провідний інтернет. У випадку з 3G-модемом все досить просто: його потрібно вставити в USB-порт з позначкою 3G.

У випадку з 3G-модемом все досить просто: його потрібно вставити в USB-порт з позначкою 3G

З провідним інтернетом все дещо складніше. Для початку необхідно застромити кабель Ethernet до порту RJ-45 на передньому торці роутера і, якщо ваш провайдер не потребуватиме додаткових налаштувань, то я вас вітаю, проте так буває не завжди, тому швидше за все вам доведеться зайти в веб-інтерфейс LEXAND LPB-52W і провести всі необхідні настройки вручну. Інтерфейс, до речі, дуже простий, і думаю ті, хто хоч раз налаштовував роутер, без праці розберуться з веб-інтерфейсом LEXAND. До речі, щоб туди потрапити, необхідно в адресному рядку браузера ввести: 192.168.100.1 за замовчуванням ім'я для доступу в веб-інтерфейс admin, пароль такий же admin.

1 за замовчуванням ім'я для доступу в веб-інтерфейс admin, пароль такий же admin

Робота з провідними мережами - можливість не зайва і навіть деколи дуже корисна, але на мій погляд, LEXAND LPB-52W цікавий саме тим, що може роздавати інтернет з 3G-модема, роутер LEXAND LPB-52W підтримує більшість USB-модемів, які можна знайти в продажу, а повний модему можна знайти на офіційному сайті. Незважаючи на досить значний список підтримуваних моделей модемом Yota LU 150, роутер LEXAND LPB-52W працювати відмовився, можливо, в наступній прошивці цей прикрий недолік поправлять.
Модем Huawei e173, з яким ми тестували роутер, заробив без всяких проблем. Роутер в режимі роздачі 3G працює близько 7-8 годин в залежності від навантаження і умов прийому сигналу мережі. Перевірити максимально заявлена ​​кількість одночасних підключень не вийшло, так як 20 пристроїв набрати мені так і не вдалося, а ті 9 девайсів, які мені вдалося знайти, працювали без будь-яких дорікань.

У підсумку, завдяки роутера LEXAND LPB-52W, можливо значно скоротити витрати на інтернет і при цьому ні в якій мірі себе не обмежувати ні в швидкості, ні в обсязі трафіку і навіть ні в кількості одночасно підключених користувачів (до 20 пристроїв). Благо сучасні тарифні плани дають багатий вибір безлімітних пакетів для USB-модемів. Можливо, у вас назріло питання, а чому власне зв'язка LEXAND LPB-52W плюс USB модем краще готового рішення, яке пропонує практично кожен оператор на ринку, я маю на увазі 3G - Wi-Fi-роутери, такі як «яйце» від Yota або ж подібні рішення від інших операторів. У всіх цих рішень є ряд недоліків.
По-перше, всі вони залочений і будуть працювати тільки в своїй мережі, в той час як в роутер LEXAND можна увіткнути практично будь-який модем будь-якого оператора. По-друге, час автономної роботи (воно у операторських Wi-Fi-роутерів набагато менше і коливається в районі 3-4 годин), тоді як роутер LEXAND може забезпечити 7-8 годин безперервної роботи. Ну і остання і, мабуть, найважливіша причина, яка грунтовно переважує чашу терезів на користь LEXAND LPB-52W - функціональність цього пристрою набагато ширше: так, наприклад, завдяки все тій же ємною батареї роутер можна використовувати в якості Power Bank і заряджати свої дорогоцінні девайси. Для цього у LEXAND LPB-52W передбачено 2 USB-роз'єму, один з яких здатний заряджати ваші гаджети навіть коли роутер знаходиться в сплячому режимі і не роздає інтернет по WI-FI (той самий режим «С»). Ємна батарея на 5200 mAh здатна пару раз зарядити середньостатистичний смартфон і до половини наповнити батарею iPad, безумовно така можливість не буде зайвою.
У підсумку, завдяки роутера LEXAND LPB-52W, можливо значно скоротити витрати на інтернет і при цьому ні в якій мірі себе не обмежувати ні в швидкості, ні в обсязі трафіку і навіть ні в кількості одночасно підключених користувачів (до 20 пристроїв)
Третій спосіб застосування - це використовувати LEXAND LPB-52W в якості медіасерверів . Вся справа в тому, що до роутера можна підключити звичайну USB-флешку або вінчестер і отримати до неї доступ по Wi-Fi, таким чином ви отримуєте сховище практично будь-якого обсягу. Тим, хто вважатиме флешку, що стирчить з роутера не надто практичною і громіздкою конструкцією, стане в нагоді перехідник, який розгортає USB-порт на 180 градусів.

Якщо ж вас і такий варіант не влаштовує, то для вас інженери LEXAND приберегли слот для карт Micro SD, який знаходиться під батареєю
Якщо ж вас і такий варіант не влаштовує, то для вас інженери LEXAND приберегли слот для карт Micro SD, який знаходиться під батареєю. Найпростіший спосіб отримати доступ до файлів на зовнішньому накопичувачі - використовувати DLNA-сервер. Для цього досить встановити на ваш смартфон або планшет будь-який програвач з підтримкою DLNA.
Під iOS останнім часом подібних програвачів з'явилося досить багато, і кожен зможе знайти для себе прийнятний варіант. Мені особисто дуже сподобався AcePlayer , На мій погляд, він підходить для цих цілей як не можна краще. під Android кількість подібних програм зашкалює. Особисто мій вибір припав на KX Player , Мені сподобалася висока швидкість роботи цього додатка, але ви можете знайти і більш підходящі особисто для вас варіанти.
В общем-то, можливість використовувати LEXAND LPB-52W в якості медіасервера буде затребувана серед власників девайсів, пам'ять яких не можна розширити за рахунок карт пам'яті. Та й для домашнього застосування медиасервер від LEXAND LPB-52W цілком згодиться. Більшість сучасних телевізорів з функціями smart TV прекрасно вміють працювати з технологією DLNA.
Четвертий варіант застосування LEXAND LPB-52W я знайшов абсолютно раптово, коли мені потрібен був Wi-Fi у дворі мого будинку, захотілося мені попрацювати на лавочці біля під'їзду, а мій роутер не маєте наміру звертатися туди зроду, і тут на допомогу мені прийшов LEXAND LPB-52W з його функцією репитера. Як це працює, запитаєте ви? Все гранично просто. LEXAND LPB-52W підключається до вашої домашньої мережі і роздає інтернет далі!

І підбиваючи підсумок, смію зауважити, що у LEXAND вийшло вкрай корисний пристрій, яке здатне забезпечити всі ваші пристрої інтернетом, в разі необхідності зарядити, та ще й на додачу допоможе вам організувати свій власний медиасервер.

Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води?
Знаю, у вас вже назріло питання, як один пристрій може забезпечити підключення до Мережі, зарядити смартфон, та ще й збільшити обсяг доступної йому пам'яті?
Як це працює, запитаєте ви?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача