Статьи

# Огляд | Кишеньковий міні-роутер LEXAND LPB-52W

Практично будь-який сучасний чоловік з усіх боків оточений гаджетами, і кожен з цих гаджетів вимагає підключення до інтернету. Купувати для кожного пристрою окрему сім-карту і щомісяця оплачувати рахунки за інтернет - це як мінімум затратно і не дуже практично. Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води?

Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води

Компанія LEXAND представляє відмінний багатофункціональний пристрій, який з легкістю зможе задовольнити потребу ваших пристроїв в інтернеті, підзарядці і додатковому обсязі пам'яті. Знаю, у вас вже назріло питання, як один пристрій може забезпечити підключення до Мережі, зарядити смартфон, та ще й збільшити обсяг доступної йому пам'яті? Пропоную в усьому цьому розібратися по порядку і почати з зовнішнього вигляду і комплектації LEXAND LPB-52W.

Пропоную в усьому цьому розібратися по порядку і почати з зовнішнього вигляду і комплектації LEXAND LPB-52W

Отже, пристрій поставляється в картонній коробці, а в комплекті до нього йде кабель Micro-USB, велюровий мішечок для транспортування і перехідник для USB-порту, який дозволяє розгорнути отвір USB-порту на 180 градусів, - навіщо це потрібно, ми докладно розглянемо трохи пізніше, а поки пропоную вивчити зовнішній вигляд самого LEXAND LPB-52W.

Отже, пристрій поставляється в картонній коробці, а в комплекті до нього йде кабель Micro-USB, велюровий мішечок для транспортування і перехідник для USB-порту, який дозволяє розгорнути отвір USB-порту на 180 градусів, - навіщо це потрібно, ми докладно розглянемо трохи пізніше, а поки пропоную вивчити зовнішній вигляд самого LEXAND LPB-52W

Зовні девайс від LEXAND чимось нагадує портативний USB-вінчестер. Корпус має строгі прямокутні лінії і виконаний з металу і пластика. Точніше, металева тут тільки верхня кришка, на якій розмістилися світлодіодні індикатори та кнопка, за допомогою якої можна змусити гаджет відобразити заряд батареї або режим роботи. На верхньому торці розмістилися основні роз'єми: два USB-порту, перший потрібен для підключення 3G модемів, а другий служить для зарядки інших девайсів. Між USB-портами знайшлося місце для роз'єму RJ-45.

Нижній торець відведено під порт Mini-USB, через нього відбувається зарядка роутера, тут же на нижньому торці є отвір, в якому ховається кнопочка Reset, вона (як зрозуміло з назви) скидає пристрій.

Нижній торець відведено під порт Mini-USB, через нього відбувається зарядка роутера, тут же на нижньому торці є отвір, в якому ховається кнопочка Reset, вона (як зрозуміло з назви) скидає пристрій

На торці праворуч можна знайти двопозиційний повзунок: він перемикає джерела, з яких пристрій бере інтернет, це або 3G, або провідний інтернет по Ethernet кабелю.

На торці праворуч можна знайти двопозиційний повзунок: він перемикає джерела, з яких пристрій бере інтернет, це або 3G, або провідний інтернет по Ethernet кабелю

На лівому торці розташований такий же повзунок, але він вже трьохпозиційний. Перший режим «OFF», з ним, думаю, все зрозуміло. Другий режим позначений латинською літерою «С» - це скорочення від слова charger, що можна перевести на великий і могутній як зарядка. В цьому режимі LEXAND LPB-52W може тільки заряджати інші пристрої через один USB-порт з позначкою «USB-OUT». І останній режим «ON» - в цьому режимі пристрій може роздавати інтернет і заряджати інші пристрої.

І останній режим «ON» - в цьому режимі пристрій може роздавати інтернет і заряджати інші пристрої

Із зовнішнім виглядом ми майже розібралися, залишилося, так би мовити, заглянути під капот. Нижня кришка знімна, і дозволяє нам це зробити. Під кришкою розташувався знімний акумулятор ємністю 5200 mAh, а під акумулятором є слот micro SD. Як бачите, LEXAND LPB-52W - штука дуже навіть непроста, і оснащена вона портами, роз'ємами і слотами по повній програмі, але ми з вами спробуємо розібратися, навіщо їй потрібні всі ці принади.

Як бачите, LEXAND LPB-52W - штука дуже навіть непроста, і оснащена вона портами, роз'ємами і слотами по повній програмі, але ми з вами спробуємо розібратися, навіщо їй потрібні всі ці принади

Отже, давайте по порядку розберемося з цим диво-приладом. По-перше LEXAND LPB-52W - це абсолютно автономний девайс, завдяки вбудованій батареї на 5200 mAh, він може пропрацювати в режимі точки доступу близько 8-ми годин, а це і весь робочий день. роутер може генерувати Wi-Fi-мережу стандарту IEEE 802.11b / g / n з підтримкою сучасних стандартів шифрування WPA-PSK / WPA2-PSK і роздавати через цю мережу інтернет з трьох різних джерел. Як джерело інтернету для роутера може послужити 3G-модем, інша Wi-Fi-мережу (такий режим називається repeater) або ж в якості джерела може виступати провідний інтернет. У випадку з 3G-модемом все досить просто: його потрібно вставити в USB-порт з позначкою 3G.

У випадку з 3G-модемом все досить просто: його потрібно вставити в USB-порт з позначкою 3G

З провідним інтернетом все дещо складніше. Для початку необхідно застромити кабель Ethernet до порту RJ-45 на передньому торці роутера і, якщо ваш провайдер не потребуватиме додаткових налаштувань, то я вас вітаю, проте так буває не завжди, тому швидше за все вам доведеться зайти в веб-інтерфейс LEXAND LPB-52W і провести всі необхідні настройки вручну. Інтерфейс, до речі, дуже простий, і думаю ті, хто хоч раз налаштовував роутер, без праці розберуться з веб-інтерфейсом LEXAND. До речі, щоб туди потрапити, необхідно в адресному рядку браузера ввести: 192.168.100.1 за замовчуванням ім'я для доступу в веб-інтерфейс admin, пароль такий же admin.

1 за замовчуванням ім'я для доступу в веб-інтерфейс admin, пароль такий же admin

Робота з провідними мережами - можливість не зайва і навіть деколи дуже корисна, але на мій погляд, LEXAND LPB-52W цікавий саме тим, що може роздавати інтернет з 3G-модема, роутер LEXAND LPB-52W підтримує більшість USB-модемів, які можна знайти в продажу, а повний модему можна знайти на офіційному сайті. Незважаючи на досить значний список підтримуваних моделей модемом Yota LU 150, роутер LEXAND LPB-52W працювати відмовився, можливо, в наступній прошивці цей прикрий недолік поправлять.
Модем Huawei e173, з яким ми тестували роутер, заробив без всяких проблем. Роутер в режимі роздачі 3G працює близько 7-8 годин в залежності від навантаження і умов прийому сигналу мережі. Перевірити максимально заявлена ​​кількість одночасних підключень не вийшло, так як 20 пристроїв набрати мені так і не вдалося, а ті 9 девайсів, які мені вдалося знайти, працювали без будь-яких дорікань.

У підсумку, завдяки роутера LEXAND LPB-52W, можливо значно скоротити витрати на інтернет і при цьому ні в якій мірі себе не обмежувати ні в швидкості, ні в обсязі трафіку і навіть ні в кількості одночасно підключених користувачів (до 20 пристроїв). Благо сучасні тарифні плани дають багатий вибір безлімітних пакетів для USB-модемів. Можливо, у вас назріло питання, а чому власне зв'язка LEXAND LPB-52W плюс USB модем краще готового рішення, яке пропонує практично кожен оператор на ринку, я маю на увазі 3G - Wi-Fi-роутери, такі як «яйце» від Yota або ж подібні рішення від інших операторів. У всіх цих рішень є ряд недоліків.
По-перше, всі вони залочений і будуть працювати тільки в своїй мережі, в той час як в роутер LEXAND можна увіткнути практично будь-який модем будь-якого оператора. По-друге, час автономної роботи (воно у операторських Wi-Fi-роутерів набагато менше і коливається в районі 3-4 годин), тоді як роутер LEXAND може забезпечити 7-8 годин безперервної роботи. Ну і остання і, мабуть, найважливіша причина, яка грунтовно переважує чашу терезів на користь LEXAND LPB-52W - функціональність цього пристрою набагато ширше: так, наприклад, завдяки все тій же ємною батареї роутер можна використовувати в якості Power Bank і заряджати свої дорогоцінні девайси. Для цього у LEXAND LPB-52W передбачено 2 USB-роз'єму, один з яких здатний заряджати ваші гаджети навіть коли роутер знаходиться в сплячому режимі і не роздає інтернет по WI-FI (той самий режим «С»). Ємна батарея на 5200 mAh здатна пару раз зарядити середньостатистичний смартфон і до половини наповнити батарею iPad, безумовно така можливість не буде зайвою.
У підсумку, завдяки роутера LEXAND LPB-52W, можливо значно скоротити витрати на інтернет і при цьому ні в якій мірі себе не обмежувати ні в швидкості, ні в обсязі трафіку і навіть ні в кількості одночасно підключених користувачів (до 20 пристроїв)
Третій спосіб застосування - це використовувати LEXAND LPB-52W в якості медіасерверів . Вся справа в тому, що до роутера можна підключити звичайну USB-флешку або вінчестер і отримати до неї доступ по Wi-Fi, таким чином ви отримуєте сховище практично будь-якого обсягу. Тим, хто вважатиме флешку, що стирчить з роутера не надто практичною і громіздкою конструкцією, стане в нагоді перехідник, який розгортає USB-порт на 180 градусів.

Якщо ж вас і такий варіант не влаштовує, то для вас інженери LEXAND приберегли слот для карт Micro SD, який знаходиться під батареєю
Якщо ж вас і такий варіант не влаштовує, то для вас інженери LEXAND приберегли слот для карт Micro SD, який знаходиться під батареєю. Найпростіший спосіб отримати доступ до файлів на зовнішньому накопичувачі - використовувати DLNA-сервер. Для цього досить встановити на ваш смартфон або планшет будь-який програвач з підтримкою DLNA.
Під iOS останнім часом подібних програвачів з'явилося досить багато, і кожен зможе знайти для себе прийнятний варіант. Мені особисто дуже сподобався AcePlayer , На мій погляд, він підходить для цих цілей як не можна краще. під Android кількість подібних програм зашкалює. Особисто мій вибір припав на KX Player , Мені сподобалася висока швидкість роботи цього додатка, але ви можете знайти і більш підходящі особисто для вас варіанти.
В общем-то, можливість використовувати LEXAND LPB-52W в якості медіасервера буде затребувана серед власників девайсів, пам'ять яких не можна розширити за рахунок карт пам'яті. Та й для домашнього застосування медиасервер від LEXAND LPB-52W цілком згодиться. Більшість сучасних телевізорів з функціями smart TV прекрасно вміють працювати з технологією DLNA.
Четвертий варіант застосування LEXAND LPB-52W я знайшов абсолютно раптово, коли мені потрібен був Wi-Fi у дворі мого будинку, захотілося мені попрацювати на лавочці біля під'їзду, а мій роутер не маєте наміру звертатися туди зроду, і тут на допомогу мені прийшов LEXAND LPB-52W з його функцією репитера. Як це працює, запитаєте ви? Все гранично просто. LEXAND LPB-52W підключається до вашої домашньої мережі і роздає інтернет далі!

І підбиваючи підсумок, смію зауважити, що у LEXAND вийшло вкрай корисний пристрій, яке здатне забезпечити всі ваші пристрої інтернетом, в разі необхідності зарядити, та ще й на додачу допоможе вам організувати свій власний медиасервер.

Як же бути, запитаєте ви, адже гаджет без інтернету - це як риба без води?
Знаю, у вас вже назріло питання, як один пристрій може забезпечити підключення до Мережі, зарядити смартфон, та ще й збільшити обсяг доступної йому пам'яті?
Як це працює, запитаєте ви?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.