Статьи

рюкзаки

Зручність і функціональність рюкзака оцінили прихильники активного способу життя та любителі піших прогулянок містом, туристи і послідовники стилю casual. Наплічна сумка універсальна: затребувана в повсякденному житті і подорожах.

Ціна рюкзаків в інтернет-магазині в Україні залежить від призначення конкретної моделі.

Ціна рюкзаків в інтернет-магазині в Україні залежить від призначення конкретної моделі

  • Спортивний - вибір досвідчених мандрівників і спортсменів. Такий аксесуар виконують з високотехнологічних синтетичних матеріалів. Об'ємний і ергономічний. З масою відділень і кріпильних елементів. Для зими купуйте моделі «альпійського» типу.
  • Міський - незамінний в повсякденному житті для гаджетів, документів і дрібниць. Компактний і зручний. З однією або двома лямками, простого крою. Чоловічі, жіночі моделі і варіанти унісекс невеликі, виконані зі шкіри або синтетичних матеріалів.

Каталог містить також модні рюкзаки для дитини.

Інтернет-магазин Тrade-city пропонує купити рюкзак для міста, активного відпочинку, поїздки або турпоходу. Доставка - по Києву і в інші міста України.

Доставка - по Києву і в інші міста України

Дана стаття є авторською. При копіюванні або рерайті обов'язкова наявність посилання на оригінал статті: http://trade-city.ua/catalog/ryukzaki/

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.