Статьи

БОКС

  1. Як грати - правила і опис
  2. На весь екран

Під грою є опис, інструкції та правила, а також тематичні посилання на схожі матеріали - рекомендуємо ознайомитися.

Як грати - правила і опис

Під грою є опис, інструкції та правила, а також тематичні посилання на схожі матеріали - рекомендуємо ознайомитися

Бокс, бокс, бокс. Перед Вами досить просунутий суперник. Згадуйте удари: хукі, аперкот - все підійде! Правда на відміну від справжнього рингу, в цій комп'ютерній версії кулаками махати не потрібно, треба лише швидше кликати ліву кнопку миші і часом ухилятися від ударів противника, використовуючи блок (пропуск). Успіхів!

Можна завантажити гру БОКС на свій комп'ютер, вона не займе багато місця, але подумайте, чи має сенс це робити, адже тут вона завжди доступна, Вам достатньо лише відкрити цю сторінку.

Зробіть перерву і зіграйте в онлайн ігри, які розвивають логіку і уяву, дозволяють приємно відпочити. Розслабтеся і відверніться від справ!

бійки

На весь екран

Гра БОКС в категоріях Спортивні, Бійки доступна безкоштовно, цілодобово і без реєстрації з описом російською мовою на Min2Win. Якщо можливості електронного робочого столу дозволяють, можна розгорнути сюжет БОКС на весь екран і посилити ефект від проходження сценаріїв. Багато речей дійсно має сенс розглянути детальніше.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача