Статьи

Навушники

Музика, яка завжди з тобою: як вибрати хороші навушники

Музика, яка завжди з тобою: як вибрати хороші навушники

Компактні і якісні навушники - незамінний аксесуар для сучасної людини. З їх допомогою зручно слухати улюблену музику під час прогулянок, в громадському транспорті або займаючись в спортзалі. Залежно від потреб, ви можете купити навушники, спеціально оптимізовані під конкретні завдання і цілі.

При виборі потрібної моделі перш за все зверніть увагу на її тип, конструкцію, спосіб підключення до джерела сигналу і деякі технічні характеристики.

Тип

Залежно від цього параметра, всі моделі можна розділити на дві великі категорії: накладні і вкладиші.

  • Накладні - такі пристрої прилягають до вуха з зовнішньої сторони і за рахунок м'яких облягаючих амбушур-чашок забезпечують високий рівень звукоізоляції. Це дозволяє повністю сконцентрувати увагу на музиці, не відволікаючись на зовнішні шуми.
  • Вкладиші - маленькі, компактні і зручні моделі, які кріпляться всередині вушної раковини. Це найдоступніший і популярний тип навушників серед покупців з України. Найчастіше саме такі аксесуари купуються для прослуховування музики на ходу. Деякі моделі вставляються у вушний канал, що також забезпечує хорошу шумоізоляцію.

спосіб підключення

Залежно від типу підключення всі представлені на ринку моделі діляться на чотири категорії: 3,5 мм, 6,3 мм, Bluetooth і бездротовий зв'язок.

3,5 мм - такі пристрої використовують один з найбільш поширених аудіорознімів, що забезпечує можливість підключення до будь-якого джерела - смартфону , Плеєру, планшету, ноутбука тощо.

6,3 мм - цей роз'єм забезпечує якісну і надійну передачу сигналу, але рідко використовується в портативної аудіотехніки. Як правило, моделі цього типу - це професійні студійні навушники, ціна на які належить до вищого сегменту.

Bluetooth - гарнітура цього типу передбачає бездротове з'єднання Bluetooth. Такий стандарт широко використовується в портативній техніці (ноутбуки, смартфони, планшети). Моделі цього типу додатково оснащуються спеціальною потиличної дугою для зручності фіксації.

Бездротовий зв'язок - цей варіант також дозволяє позбутися від зайвих проводів, адже підключення здійснюється за допомогою надійного радіоканалу. Особливості таких моделей - більш висока вартість і необхідність приєднання до телефону або плеєра додаткового радиомодуля.

Особливості таких моделей - більш висока вартість і необхідність приєднання до телефону або плеєра додаткового радиомодуля

Технічні характеристики

Чутливість - цей параметр використовується для характеристики гучності звучання. Наприклад, для спокійної домашньої обстановки вважається достатнім показник до 100 дБ.

Частотний діапазон характеризує частоти, які пристрій відтворює. Тут важливо звернути увагу на те, що звуки нижче 16 Гц і вище 20 кГц більшість людей чути не можуть.

Чому навушники потрібно замовити в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua?

  • У каталозі представлено широкий асортимент моделей.
  • На прилавках нашого магазина тільки сертифікована продукція з офіційною гарантією.
  • Ви можете замовити товар в будь-який час дня і ночі, в тому числі і придбати в кредит.
  • Швидка доставка по Києву і в інші міста країни.

Ua?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача