Статьи

АльянсТелеКом

Безкоштовний пошук інтернет-провайдера в вашому домі

Не вдалося знайти адресу?

Контактна інформація

Безкоштовний пошук інтернет-провайдера в вашому домі   Не вдалося знайти адресу

Телефон: +7 (423) 2302-500
Адреса: г. Владивосток, вул. Лугова 21а ТЦ
послуги: Телефон:   +7 (423) 2302-500   Адреса:   г

Провайдер має офіційного представника на сайті

Відгуки та коментарі

Анонім 24.09.2014 9:18

Переваги: ​​Раніше все було відмінно.

Недоліки: Останній місяць часто відбуваються відключення нехай і короткочасні і швидкість помітно впала.

Коментар: Останній місяць сильно впала швидкість і почастішали короткочасні відключення.

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 1 Павло 09.09.2014 13:15

Переваги: ​​Швидкість скачування відповідає заявленій.

Недоліки: Пінг в грі не змінився від зміни тарифу.

Коментар: І так розповідаю, підключився я до Альянс телекому, бо раніше сидів на Росстелекоме, а це рівень пошти, качати що або, довго і нудно. Так ось, підключив спершу тариф до 10Мбіт / сек. Швидкість скачування в стиме була до 1.5 мегабайта в секунду і це норм. (Для тих хто в танку, 10 Мбіт / сек, це не 10 мегабайт, що б дізнатися мегабайти, поділіть 10 на 8) ну думаю вау, не обманули, в грі пінг 100 був. Змінив тут же тариф на 30 Мбіт / сек швидкість скачування зросла до 4 магабайт, все добре начебто, спід тест показує швидкість скачування до 40Мбіт / сек, віддачі до 51 Мбіт / сек, але є одне але, в грі пінг як і раніше як був 100 так і залишився. Не можу зрозуміти чому, якщо скачування і роздача зросли, а пінг немає ((

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 2 Анонім 06.09.2014 12:18

Переваги: ​​Які на хрін гідності. Цих слів не можна сюди вписати!

Недоліки: Суцільні збої, швидкість нижче вже не існує.

Коментар: Просто хочу запитати за що платити гроші, якщо інету нормального немає, а техпідтримка просто всіх лікує що роутори не ті. Додзвониться не можна, а якщо додзвонишся то і розмовляють через губу. Одним словом відчуваєш себе ідіотом за свої ж гроші. Одним словом ОТСТОЙ !!!!!. Поїду розірву договір.

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 1 Костянтин 22.08.2014 11:27

Переваги: ​​Ні!

Недоліки: Повний відстій, живу на Кірова 25Д і можу по пальцях перерахувати ті дні коли була нормальна трансляція за два роки.

Коментар: Зараз майже всі канали зависли і я намагаюся додзвонитися до цієї шарашки, але трубку не беруть, завтра поїду розривати доовор. ДІСТАЛИ !!!

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 2 Анонім 11.08.2014 9:23

Переваги: ​​Коли то були

Недоліки: Хоч сюди виплакатися. З березня місяця інтернет працював з рук геть погано, постійні збої і швидкість нижче заявленої (замість 10 Мб було 0,05 Мб. Я навіть скріншоти спідтеста робила) Спочатку тех.підтримка лікувала мені що це тому, що у мене поганий роутер. Я купила новий, налаштовував брат. Інтернет ак був поганим так і залишився. Потім лікували що він неправильно налаштований. Окей, може бути. Прийшов настройшік, потиснув руками і пішов. Все було настрій правильно. Потім мені поміняли лінію в квартирі (за мій рахунок естевственно) але ситуацію це не змінило. Потім я про всяк випадок ще жорсткий диск змінила і відіокарту. Але на початку червня моє терпіння лопнуло. Скільки можна?! За інтернет я плачу справно, а от послуги у мене немає. Пообіцяли перерахунок по телефону і терміново викликали майстра. Оооо .. Майстри це окрема пісня. Жоден з них не прийшов під час, а після зарозуміло: у нас проблем на лінії немає, захотілося з'їздити комусь цеглою. Весь цей час оператори колл-центру годують мене сніданками. Мовляв з вами зв'яжуться найближчим часом (ага счаааз, через п'ять днів мінімум, як максимум взагалі не передзвонювали). Апофігеем стало коли мені набридло оплачувати послугу, которй немає, чекати поки прийде монтер, а він приходить коли несчатсние 500 р на рахунку закінчуються. я подзвонила в колл-центр дізнатися про результат моєї претензії і заяви на перерахунок (так, дівчина до цього говорила що все зробила) і раптово дізнаюся, що виявляється дівчина мене обдурила і бути такого не може, а майстри закривали мої заявки резолюцією, що проблеми не знайдена. А то, що вони самі це бачили, плюс колекція видио і скріншотів не береться до уваги. Статистику псування напевно. У той же день підключила ВладЛінк і горя не знаю

Коментар: Ноу комментс

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 2

Переваги: ​​Немає таких

Недоліки: -перо *** - це норма. -Пропал інтернет - у тих підтримки вимкнені телефони. -Тих роботи? Ловіть! Хоч весь тиждень! -Ви платите за 10 мб \\ с? Ось вам ваші 5 днем ​​і 0.2 ввечері.

Коментар: Бидло кінчені. Користуюся року два, нормально працював перші місяці три ... Дзвінок в техпідтримку раз в тиждень ( що вони пропонують зробити? Перезавантажити роутер постійно ... ТАК *** роутер НОРМАЛЬНИЙ, У ВАС ПРОБЛЕМА! Спеціаліст буде через 3 дні, приїхав, потикав палицею в роутер, поїхав, інтернету *** ще днів 5). Ідіть ви в жопу з таким сервісом, ввечері інтернету як ***. Питання: ЗА ЩО МАТИ ВАШУ Я ПЛАЧУ ГРОШІ ?!

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 1

переваги:

недоліки:

Коментар: Упевнений на 100% все ті хто пише що альянс у них ідеальний, це чорти з цієї компанії

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3

Переваги: ​​Уміння штовхати тапок в вухо

Недоліки: Існування

Коментар: швидкість по тарифу 30, а вночі до 100 прискорення. Але по факту і до 5 недотягує. Подзвонив і сказав проблеми зі швидкістю, на що мені відповіли у вас аварія. У мене виникло питання, аварія що вже пів року ?????

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 Анонім 10.06.2014 10:39

Переваги: ​​немає

Недоліки: Вагон і маленький візок

Коментар: Вічні обриви зв'язку і тупі коментарі техпідтримки. Мовляв перезапустіть модем, горять лампочки. Оператор ***. У мене *** НІ модему! Обрив на лінії, будинок без инета. Коментар оператора. А це вам модем поміняти треба, він зламався. Який нахер модем ??? У мене *** кабель в мережеву карту встромляється ***! Вивчайте своїх дегенератів з підтримки або женіть *** цих ДеГрот!

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 2 алексей 08.06.2014 10:14

Переваги: ​​немає

Недоліки: купа !!! дуже часто про подає з'єднання з інтернетом, постійне зависання, інтернет часто тупить, неполадки в мережі низька швидкість що не відповідає заявленій в тарифному плані, часті поломки

Коментар: погіршилася якість самого інтернету постійні поломки зависання зв'язок пропадає і це відбувається майже через день швидкість не соответвует заявленої заявлена ​​3 мб в моєму тарифі а на ділі на багато менше кожен день перевіряю так як відчуваю що швидкість ніяка і дійсно перевірка підтверджує мої здогади про низьку швидкості сиджу на альянсі вже чотири роки подумую змінити провайдера клієнтом інших провайдерів ні крім альянсу розчарувався в ньому в останні два роки терплю вже цілий код як незадоволений якістю і тернета і бажання змінити провайдера не покидає, але до справи так і не доходить, так як тут же зв'язок поліпшується і ніби все нормально стає але не надовго а на *** час і починається по новій проблеми як постійні скачки дзвоню їм майже кожен день і дзвонити вже набридло в порожню тільки гроші витрачати на звоннкі, так як не отримуєш адекватної відповіді. І ось думаю зараз вже серйозно змінити провайдера, так як платити досить таки не маленькі гроші за низьку якість інтернету вже набридло

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 елена 06.06.2014 1:39

Переваги: ​​немає !!!

Недоліки: З середини квітня немає взагалі зникли ряд каналів. На екрані - сервіс недоступний.

коментар:

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 Катерина 02.06.2014 1:46

Переваги: ​​немає

Недоліки: Була раніше підключена до Альянсу, постійно купа проблем !!!! То у них аварія, то профілактика, то просто слабкий. сігнал.Вообщем кожен день якісь збої. Відповідно і не працювало ТВ. Потім подеколи. Ростелеком. Тепер я просто не натішиться. Якщо й бувають збої, то дуже рідко. Зараз у них і нова послуга на тв, мрія будь-якого-це перемотувати рекламу. Вообщем сама вирішую що і коли дивитися

Коментар: Народ пробуйте Ростелеком, є з чим ***.

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 Максим 28.05.2014 14:51

Переваги: ​​Поки не бачу. З травня 2014

Недоліки: Вечірній час швидкість падає до 2-3 мегабіт (підключено 30 мегабіт) з супроводом фризів від втрат пакетів. Служба техпідтримки очевидно розрахована на домогосподарок у яких "ютуб НЕ не вказує" або "однокласники не заходять". На будь-яке питання пропонують викликати майстра. Майстри не дочекаєшся (вже викликав рази 3-4), то з'ясовується, що я відмовився від ремонту, хоча вчора сам дзвонив його викликав. Те щось там не встигли підтвердити і я повісив трубку, хоча лінія обривалася з їх боку.

Коментар: Сидів до цього на росстелекоме років 3-4. Так останнім часом у них підтримка допомагала чимось і майстри приїжджали. Вообщем вражений, що є компанії які за рівнем надання послуги та підтримки користувачів гірше рівня росстелекома

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 4 Наталя 23.05.2014 5:09

Переваги: ​​практично є провайдери гірше.

Недоліки: телебачення просто погане квадратики по всіх каналах а там де показує звук рветься жахливо за що гроші платимо не зрозуміло.

Коментар: покращуйте якість телебачення і швидкість інтернету повинна відповідати тарифу не треба дурити народ.

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3

Переваги: ​​Непоганий інет

Недоліки: З середини квітня немає взагалі зникли ряд каналів. На екрані - сервіс недоступний. Зокрема, я підключалася через каналу jv - щоб зарядку робити. І БРЕШУТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ систематично - то відключили до 5 травня, потім до 15-го, тепер до 31-го (Антон- технічна підтримка), цікаво, включать чи взагалі або потрібно іншого провайдера шукати ??? Ні Зміни, Телекафе і т.д. Реально замість заявлених 130 каналів набагато менше. Мені не подобається Альянс !!! Даремно пішли з Підряду!

коментар:

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 4 Наталя 18.05.2014 7:08

переваги:

недоліки:

Коментар: Я не можу зрозуміти що за дурниця творітся.Не можу зайти на книгу фанфіков.Альянс перекрив дусту.По всій Росії є доступ.Спеціально пов'язувалася. Пітером, Хабаровском.Москвой, а ми виходить ізгоі.Надо міняти правайдера терміново, бігти з Альянсу без оглядкі.Кошмар і ганьба

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 Андрій 17.05.2014 1:09

Переваги: ​​з 1 травня 2014р не бачу

Недоліки: висить все і завжди. Сервісна служба на прохання розібратися несе якусь нісенітницю. 7 чет на телекомі раніше таких проблем не було сейсчас не можу зайти в пошту. Нне можу вивантажити аудіо 36мб на ресурси в неті. Тупить жесіко трафік постійно злітає а іноді він просто 0,02мб / с замість оплачуваних мною 3 мб

Коментар: якщо таке продовжиться ще місяць буду думати про перехід на інший провайдер

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 4 Анонім 15.05.2014 12:09

Переваги: ​​після НТК / билайн відмінно

Недоліки: іноді трапляються короткострокові відключення

Коментар: ціна / якість

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3 Анонім 15.05.2014 6:55

Переваги: ​​Поки не бачу.

Недоліки: Інсталятор, він же установник страждав над паролями хвилин 40. Тих поддержка- хлопці постійно намагаються навішати на клієнта неіснуючі проблеми з компом або обладнанням. Дівчата без цих приколів, але толку нуль. Якщо у них пропав немає, то *** кажуть, що проблема у вас особисто чи ви там мовляв ви все засмутили самі = це верх нахабства і корпоративного хамства.

Коментар: Завтра чекаю третій захід налагоджувальника, другий зробив одне, інше не перевірив, і злився з бирому, таке враження що їм до фені, а мені типу не говорили. А самих фантазії нуль, повинні підключати все що б працювало в заявленому форматі. Цікаво, коли їм набридне НЕ доробляти? Коли обриви на лінії не говорять, а брешуть в очі типу це знову у вас, натисніть туди сюди, якщо чесно, то не завадила б ненормативна лексика.

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 4 Анонім 01.05.2014 16:19

Переваги: ​​На даний момент їх немає!

Недоліки: Постійні проблеми, обриви зв'язку, просадки пінгів, просадка швидкості, недоступність сайтів і т.д.! Ціни високі! Підтримка мукає одне і теж весь час!

Коментар: Не раджу на поточний момент підключатися до цього провайдеру ...

Якість зв'язку Внутрішні ресурси Якість техпідтримки Рівень довіри до відкликання: 3

Скільки можна?
Тих роботи?
Ви платите за 10 мб \\ с?
? що вони пропонують зробити?
Питання: ЗА ЩО МАТИ ВАШУ Я ПЛАЧУ ГРОШІ ?
У мене виникло питання, аварія що вже пів року ?
Який нахер модем ?
І БРЕШУТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ систематично - то відключили до 5 травня, потім до 15-го, тепер до 31-го (Антон- технічна підтримка), цікаво, включать чи взагалі або потрібно іншого провайдера шукати ?
Цікаво, коли їм набридне НЕ доробляти?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача