Статьи

UC Browser

Єдина програма, без якої серфінг в інтернеті був би неможливим - це, звичайно ж, браузер.
Вступ:

На поточний момент мобільний ринок браузерів вже має своїх фаворитів - це Chrome, Opera і UC Browser. У кожного браузера вже є величезна спільнота фанатів і кожен браузер по-своєму гарний. Opera і Chrome - це класика жанру, більшість використовують їх, оскільки, використовують їх на ПК. UC Browser - це чисто мобільний браузер, в якому дуже грамотно об'єднані всі переваги мобільних інших мобільних браузерів: швидкість роботи, зручний і простий в зверненні інтерфейс, сучасні хмарні технології, які дозволяють не тільки економити інтернет трафік, але і швидше завантажувати сторінки, що особливо корисно при використанні мобільного інтернету.функціонал:


функціонал:

Головний екран складається з двох сторінок, між якими можна перемикатися класичними жестами вліво-вправо. На першій сторінці ви знайдете списки і категорії сайтів, які зручно відсортовані під ваші потреби і практично всі популярні сайти, соціальні мережі вже в готовому вигляді доступні відразу ж при використанні браузера. Друга сторінка - це класична експрес-панель з Opera, на якій ви можете додавати улюблені сайти, щоб максимально швидко отримати до них доступ. На верхній панелі знаходиться рядок введення браузера і рядок пошуку, в якій, до речі, можна здійснювати пошук не тільки по сайтам, але і по музиці з відео. Також на верхній панелі знаходиться кнопка для відкриття панелі з доповненнями, які ви безкоштовно зможете завантажити з офіційного магазину. На нижній панелі розташовані класичні кнопки управління браузером: Вперед / Назад, Меню, Виберіть і Додому. У меню ви можете створити нову вкладку, перейти в історію, оновити сторінку, включити нічний режим, змінити тему оформлення, перейти до завантажень, розгорнути сторінку на повний екран і інші важливі опції. До речі, окремо варто відзначити якісно реалізований нічний режим, який грамотно видозмінює блоки сайту, роблячи їх темним кольором, щоб максимально знизити навантаження на очі. Крім цього, в браузері підтримується управління жестами, які ви додатково можете налаштовувати. Якщо при перегляді сайту, у вас неправильно відображається меню, наприклад, занадто збільшено і взагалі здається, що все відображається дуже криво, то це не баги браузера, а спеціальна функція під назвою "Покращена форматування", яка спеціально робить певні ділянки сайту зручними для читання . Відключити можна в налаштуваннях.


підсумки:

З настройками розібратися не складе труднощів, оскільки, вони, як і весь браузер, прекрасно локалізовані на російську мову. Підіб'ємо підсумки: UC Browser - це швидкий, зручний, красивий і дуже просунутий функціонально браузер, який з легкістю втирає носа більшості своїх конкурентів. Приємного користування!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача