Статьи

UC Browser

Єдина програма, без якої серфінг в інтернеті був би неможливим - це, звичайно ж, браузер.
Вступ:

На поточний момент мобільний ринок браузерів вже має своїх фаворитів - це Chrome, Opera і UC Browser. У кожного браузера вже є величезна спільнота фанатів і кожен браузер по-своєму гарний. Opera і Chrome - це класика жанру, більшість використовують їх, оскільки, використовують їх на ПК. UC Browser - це чисто мобільний браузер, в якому дуже грамотно об'єднані всі переваги мобільних інших мобільних браузерів: швидкість роботи, зручний і простий в зверненні інтерфейс, сучасні хмарні технології, які дозволяють не тільки економити інтернет трафік, але і швидше завантажувати сторінки, що особливо корисно при використанні мобільного інтернету.функціонал:


функціонал:

Головний екран складається з двох сторінок, між якими можна перемикатися класичними жестами вліво-вправо. На першій сторінці ви знайдете списки і категорії сайтів, які зручно відсортовані під ваші потреби і практично всі популярні сайти, соціальні мережі вже в готовому вигляді доступні відразу ж при використанні браузера. Друга сторінка - це класична експрес-панель з Opera, на якій ви можете додавати улюблені сайти, щоб максимально швидко отримати до них доступ. На верхній панелі знаходиться рядок введення браузера і рядок пошуку, в якій, до речі, можна здійснювати пошук не тільки по сайтам, але і по музиці з відео. Також на верхній панелі знаходиться кнопка для відкриття панелі з доповненнями, які ви безкоштовно зможете завантажити з офіційного магазину. На нижній панелі розташовані класичні кнопки управління браузером: Вперед / Назад, Меню, Виберіть і Додому. У меню ви можете створити нову вкладку, перейти в історію, оновити сторінку, включити нічний режим, змінити тему оформлення, перейти до завантажень, розгорнути сторінку на повний екран і інші важливі опції. До речі, окремо варто відзначити якісно реалізований нічний режим, який грамотно видозмінює блоки сайту, роблячи їх темним кольором, щоб максимально знизити навантаження на очі. Крім цього, в браузері підтримується управління жестами, які ви додатково можете налаштовувати. Якщо при перегляді сайту, у вас неправильно відображається меню, наприклад, занадто збільшено і взагалі здається, що все відображається дуже криво, то це не баги браузера, а спеціальна функція під назвою "Покращена форматування", яка спеціально робить певні ділянки сайту зручними для читання . Відключити можна в налаштуваннях.


підсумки:

З настройками розібратися не складе труднощів, оскільки, вони, як і весь браузер, прекрасно локалізовані на російську мову. Підіб'ємо підсумки: UC Browser - це швидкий, зручний, красивий і дуже просунутий функціонально браузер, який з легкістю втирає носа більшості своїх конкурентів. Приємного користування!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.