Статьи

У чому зустрічати і що одягнути на Новий рік Кози в 2015

Новорічне свято завжди несе відчуття дива, казки Новорічне свято завжди несе відчуття дива, казки. Ми загадуємо бажання і хочемо, щоб вони збулися. Правильно обрана одяг для святкування Нового року може посилить магію цього особливого, чарівного часу і принести удачу. Ця стаття для тих, кого цікавить, в чому зустрічати Новий рік в 2015 - рік Кози або в іншому варіанті - Вівці.

Дозвольте дати деякі рекомендації. Новий рік настає за китайським місячним календарем 19 лютого 2015 року, але його наближення ми відчуваємо вже в новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня 2015 року Елемент цього року - дерево, колір - синій і зелений. Символ року - Коза або Вівця. Незадовго до свята у багатьох виникає питання, що одягнути на Новий рік, який наряд вибрати, щоб бути в гармонії з енергією року і дружити c правлячим ними тваринам - Козою.

За фен-шуй рекомендується зустрічати цей рік в одязі всіх відтінків синього і зеленого За фен-шуй рекомендується зустрічати цей рік в одязі всіх відтінків синього і зеленого. Що робити, якщо вам не йдуть ці кольори? Виберіть кольори, близькі до кольору дерева - жовті, бежеві, коричневі. Всі природні кольори землі такі ж гарні, навіть чорний.

Не тільки одяг, але і аксесуари і прикраси в синьо-зеленої і коричневої колірної гамі, такі як ювелірні вироби, ремені, шарфи та ін. Будуть гарні в це свято.

Як підкреслити свою індивідуальність і зробити свій образ більш виразним? На додаток до свого новорічного поряд ви можете вибрати прикраси з натуральними каменями, в яких сильна енергія елемента Дерево. це зелений нефрит , агат , зелений турмалін і малахіт .

Також гарні камені, які асоціюються з водною стихією, тому що вона дружня елементу Дерева - бірюза , Аквамарин, лазурит і місячний камінь. Якщо ви вибираєте чорний колір, то вам підійдуть чорний турмалін або чорний онікс. І, звичайно ж, доречними будуть дерев'яні прикраси, адже цим роком править елемент Дерево.

Чи є кольори, яких краще уникати? Так є. Згідно Фен-шуй, найменш сприятливими в 2015 стануть кольори, що асоціюються з елементами Вогню і Металу: всі білі і сірі тони, а також фіолетовий, помаранчевий і червоний кольори. Тому зустрічати Новий рік Кози в одязі цих квітів не рекомендується. Крім того, небажані наряди з синтетичних тканин, віддавайте перевагу натуральним матеріалам.

Щоб порадувати Козу-Вівцю, створіть її образ в зачісці Щоб порадувати Козу-Вівцю, створіть її образ в зачісці. Що добре для зустрічі Нового року Кози в 2015 - локони, косички, дрібне плетіння. Уникайте гладких, «зализаних» зачісок.

На святковому столі в новорічну ніч обов'язково повинні бути салати зі свіжих овочів, фрукти. Багато м'ясних страв небажані, цим ви можете образити кізоньки.

Всі ці поради стануть в нагоді вам не тільки для того, щоб вибрати одяг для зустрічі Нового року. Для залучення удачі, ви можете носити одяг і прикраси тих кольорів, про які говорилося вище, весь 2015 рік.

Про цікаві ідеї вибору новорічних подарунків по знаках Зодіаку ви можете прочитати тут: Подарунки за знаками Зодіаку

Читайте також: У чому зустрічати Новий рік Собаки в 2018

Що робити, якщо вам не йдуть ці кольори?
Як підкреслити свою індивідуальність і зробити свій образ більш виразним?
Чи є кольори, яких краще уникати?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.