Статьи

У Gmail з'явилися згадки, а поштовий клієнт Spark додав підтримку командної роботи

  1. Забудь все, що ти знав про e-mail маркетингу

Тепер в Gmail можна відзначати учасників діалогу через @ за аналогією з Twitter і іншими соціальними мережами. Це корисно, якщо потрібно познайомити один ваш контакт з іншим або швидко відправити лист декільком адресатам. А якщо згадати когось за допомогою плюса, контакт вони будуть додані в якості одержувача поточного повідомлення.

можна відзначати

Обидві функції вже працюють в новому інтерфейсі Gmail, їх можна включити в розділі загальних налаштувань. Нагадаємо, нещодавно компанія викотила масштабне оновлення сервісу , А на конференції Google I / O представила функцію Smart Compose - алгоритм (поки тільки англомовний) навчився дописувати текст листа за людини.

Тим часом популярний клієнт Spark випустив оновлення для командної роботи з поштою на iOS і macOS. Тепер користувач може запросити людей в гілку електронної пошти. Після цього система працює за аналогією з Google Документами. Кілька людей можуть писати, обговорювати і редагувати електронні листи в реальному часі.

Читайте далі: Google AMP дозволить створювати інтерактивні розсилки

Хочете підказати новина або поділитися експертною думкою? Пишіть: [email protected]

Ілюстрація на тізері: Litmus

Забудь все, що ти знав про e-mail маркетингу

Ні, насправді забувати не треба. Якщо у тебе є хоч якісь знання в цій галузі, тобі буде легше пройти курс «E-mail маркетинг» від бізнес-школи City Business School.

За півтора місяці ти навчишся будувати сучасні воронки поглинання клієнтів і продавати так, ніби-то ти не лист відіслав, а встав з лотком морозива біля вокзалу в спекотний літній день.

Наостанок ось тобі трохи статистики. Тільки 12% маркетологів вміють використовувати можливості e-mail маркетингу. Влуч у цей відсоток вже через півтора місяці.

Реклама


Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.