Статьи

У Gmail з'явилися згадки, а поштовий клієнт Spark додав підтримку командної роботи

  1. Забудь все, що ти знав про e-mail маркетингу

Тепер в Gmail можна відзначати учасників діалогу через @ за аналогією з Twitter і іншими соціальними мережами. Це корисно, якщо потрібно познайомити один ваш контакт з іншим або швидко відправити лист декільком адресатам. А якщо згадати когось за допомогою плюса, контакт вони будуть додані в якості одержувача поточного повідомлення.

можна відзначати

Обидві функції вже працюють в новому інтерфейсі Gmail, їх можна включити в розділі загальних налаштувань. Нагадаємо, нещодавно компанія викотила масштабне оновлення сервісу , А на конференції Google I / O представила функцію Smart Compose - алгоритм (поки тільки англомовний) навчився дописувати текст листа за людини.

Тим часом популярний клієнт Spark випустив оновлення для командної роботи з поштою на iOS і macOS. Тепер користувач може запросити людей в гілку електронної пошти. Після цього система працює за аналогією з Google Документами. Кілька людей можуть писати, обговорювати і редагувати електронні листи в реальному часі.

Читайте далі: Google AMP дозволить створювати інтерактивні розсилки

Хочете підказати новина або поділитися експертною думкою? Пишіть: [email protected]

Ілюстрація на тізері: Litmus

Забудь все, що ти знав про e-mail маркетингу

Ні, насправді забувати не треба. Якщо у тебе є хоч якісь знання в цій галузі, тобі буде легше пройти курс «E-mail маркетинг» від бізнес-школи City Business School.

За півтора місяці ти навчишся будувати сучасні воронки поглинання клієнтів і продавати так, ніби-то ти не лист відіслав, а встав з лотком морозива біля вокзалу в спекотний літній день.

Наостанок ось тобі трохи статистики. Тільки 12% маркетологів вміють використовувати можливості e-mail маркетингу. Влуч у цей відсоток вже через півтора місяці.

Реклама


Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача