Статьи

У Яндекс.Вебмастере з'явилися «рекомендовані запити»

Яндекс.Вебмайстер почав рекомендувати вебмастерам запити і сторінки, що спрощують залучення пошукового трафіку. Про це сьогодні, в ході сьомої Вебмастерской, розповів Михайло Сливинський, керівник Служби Яндекса по роботі з веб-майстрами. Запропоновані запити можна використовувати в якості умови таргетування при веденні реклами.

Ефективність підібраних запитів можна оцінити за допомогою прогнозованих показників на основі даних Яндекс.Директу. Показники представлені з умовою входу в гарантовані покази:

  • кількість показів;
  • кількість кліків;
  • ціна за клік.

Прогноз будується з урахуванням статистики по показах і кліках за останні 28 днів. При розрахунку враховуються:

  • позиції, дні, час та регіони показів оголошень;
  • приводили ці покази до кліках;
  • ставки і списані ціни кліків.

позиції, дні, час та регіони показів оголошень;   приводили ці покази до кліках;   ставки і списані ціни кліків

Всі наведені поля мають можливість фільтрації, що дозволяє веб-майстру сфокусуватися на тих запитах, за якими зараз мало трафіку, але які є цільовими.

Крім пошукових запитів сервіс відображає URL сторінки, яка показується по тому або іншому запиту в пошуку. Цю сторінку можна використовувати в якості цільової для переходів з реклами.

Всі представлені дані можна вивантажувати в форматах CSV і XLS і використовувати в подальшому для задач пошукової оптимізації та таргетированной реклами.

Нагадаємо, про те, що Яндекс почав тестування нового розділу Вебмастера «рекомендовані запити» стало відомо в липні 2017 року. У закритому бета-тестуванні на запрошення Яндекса взяли участь кілька тисяч вебмайстрів.

На початку листопада оновився дизайн сервісу Яндекс.Вебмастер - був здійснений перехід від трехколоночной верстки інтерфейсу до двоколонковому. За рахунок третьої, віддаленої, колонки була значно розширена робоча область для графіків і метрик.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.