Статьи

У Путіна відповіли на розміщення Китаєм балістичних ракет на кордоні з РФ

Дмитро Пєсков. Фото: ТАСС

У Путіна відповіли на розміщення Китаєм балістичних ракет на кордоні з РФ https://cdn.segodnya.ua/img/article/7911/83_main_new.1481037795.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7911/83_tn .1481037795.jpg 2017-01-24T11: 56: 11 + 02: 00 Світ За словами Пєскова, військове будівництво в Китаї Москва не сприймає як загрозу

Москва не сприймає як загрозу розміщення Китаєм міжконтинентальних балістичних ракет недалеко від кордону з Росією. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Будь-які дії в плані розвитку Збройних сил Китаю, якщо ця інформація (про розміщення міжконтинентальних балістичних ракет поблизу кордонів РФ) відповідає дійсності, військове будівництво в Китаї не сприймаємо як загрозу для нашої країни", - заявив Дмитро Пєсков.

Він нагадав, що Китай "Є нашим стратегічним союзником, нашим партнером і в політичному, і в торгово-економічному плані". "Ми дорожимо нашими відносинами", - підкреслив представник Кремля.

Раніше ЗМІ повідомили про те, що Китай розмістив найбільш досконалі балістичні ракети власної розробки в межує з Росією провінції Хейлунцзян .

Триступенева твердопаливна МБР DF-41 (CSS-X-10 за класифікацією НАТО ) Розроблена китайської Академією технологій ракет-носіїв. Імовірно, вона оснащена головною частиною, яка включає від 10 до 12 ядерних блоків індивідуального наведення. За різними оцінками, максимальна дальність DF-41 становить близько 14 тис. Км.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.