Статьи

У Запоріжжі для боротьби з графіті малюють українські прапори

Фото: 061.ua

У Запоріжжі придумали незвичайний спосіб боротьби з графіті https://cdn.segodnya.ua/img/article/11341/14_main_new.1524821591.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11341/14_tn.1524821591.jpg 2018-04-27T12: 32: 26 + 03: 00 Запоріжжя У Палаці дитячо-юнацької творчості зуміли відвадити любителів графіті

У запорізькому Палаці дитячо-юнацької творчості придумали незвичайний спосіб позбавлення від графіті на стінах і пофарбували нижню частину стін будівлі в кольори прапора України.

як повідомляє 061 , Директор установи Людмила Маринюк визнала, що хоч це й не краще дизайнерське рішення, але воно, як не дивно, спрацювало - поки що ніхто нічого поверх прапора не залишили.

Нагадаємо, раніше в Подільській РДА Києва відзначили, що в Подільському районі останнім часом фіксують все більше випадків нанесення написів на фасади історичних будівель, стіни будинків і приміщень в місцях загального користування. Дії графітчиків негативно впливають на зовнішній вигляд об'єкта і завдають значних фінансових збитків не тільки власникам цих будівель і споруд, а й міському бюджету.

Днями вандали пошкодили фасад історичної будівлі театру, на вул. Андріївський узвіз, 22б. Завдяки роботі відеокамер, особистості зловмисників вдалося встановити, проводяться слідчі дії. З огляду на, що хулігани навмисне пошкодили об'єкт культурної спадщини, крім штрафу і відшкодування збитків, їм може загрожувати покарання, передбачене ч.2, ст.298 Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Об'єктом "уваги" горе-художників стають не тільки стіни міста. Так, в Києві невідомі вандали повністю розмалювали електропоїзд ЕР 522 .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача