Статьи

У Запоріжжі для боротьби з графіті малюють українські прапори

Фото: 061.ua

У Запоріжжі придумали незвичайний спосіб боротьби з графіті https://cdn.segodnya.ua/img/article/11341/14_main_new.1524821591.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11341/14_tn.1524821591.jpg 2018-04-27T12: 32: 26 + 03: 00 Запоріжжя У Палаці дитячо-юнацької творчості зуміли відвадити любителів графіті

У запорізькому Палаці дитячо-юнацької творчості придумали незвичайний спосіб позбавлення від графіті на стінах і пофарбували нижню частину стін будівлі в кольори прапора України.

як повідомляє 061 , Директор установи Людмила Маринюк визнала, що хоч це й не краще дизайнерське рішення, але воно, як не дивно, спрацювало - поки що ніхто нічого поверх прапора не залишили.

Нагадаємо, раніше в Подільській РДА Києва відзначили, що в Подільському районі останнім часом фіксують все більше випадків нанесення написів на фасади історичних будівель, стіни будинків і приміщень в місцях загального користування. Дії графітчиків негативно впливають на зовнішній вигляд об'єкта і завдають значних фінансових збитків не тільки власникам цих будівель і споруд, а й міському бюджету.

Днями вандали пошкодили фасад історичної будівлі театру, на вул. Андріївський узвіз, 22б. Завдяки роботі відеокамер, особистості зловмисників вдалося встановити, проводяться слідчі дії. З огляду на, що хулігани навмисне пошкодили об'єкт культурної спадщини, крім штрафу і відшкодування збитків, їм може загрожувати покарання, передбачене ч.2, ст.298 Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Об'єктом "уваги" горе-художників стають не тільки стіни міста. Так, в Києві невідомі вандали повністю розмалювали електропоїзд ЕР 522 .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.