Статьи

У деяких школах Маріуполя сьогодні не проводяться заняття

Навчальні та дошкільні заклади суттєво постраждали. Фото: кадр з відео

У деяких школах Маріуполя сьогодні не проводяться заняття https://cdn.segodnya.ua/img/article/5871/63_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5871/63_tn.jpg 2015-01- 26T13: 32: 38 + 02: 00 Донбас Чверть учнів відсутній на уроках в понеділок

У Маріуполі сьогодні, 26 січня, не проводяться заняття в школах, розташованих в мікрорайоні Східний. Про це повідомляє управління освіти маріупольського міської ради.

"У школах №5, 67, 68, 69, в понеділок не проводяться заняття. Для учнів СШ №5, в якій в результаті обстрілу сталася пожежа, навчальний процес на найближчий час організований на базі відразу трьох навчальних закладів - гімназії №1, ЗОШ №41, 48. Заняття для учнів початкових класів почалися з 08.00, для учнів 5-11 класів - з 13.00. з метою безпеки школярів до нових місць навчання будуть організовано супроводжувати вчителя ", - повідомляють в міськраді.

Дошкільні навчальні заклади міста готові прийняти вихованців дитячих садків №42, 47, 160, 165, будівлі яких також сильно постраждали під час обстрілу мікрорайону Східний 24 січня.

Всі інші навчально-виховні установи, а саме дитячі сади, школи і позашкільні установи, працюють в звичайному режимі, згідно з навчальним планом. Навчальні заняття проводяться за розкладом.

"На ранок 26 січня на заняттях в школах відсутні 28,3%. У дитячі садки міста не прийшли 40%. Найбільше відсутніх школярів і вихованців дитсадка налічується в Орджонікідзевському районі - 7% і 60% відповідно", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня в результаті атаки бойовиків в Маріуполі загинули 30 людей, більше 100 отримали поранення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.