Статьи

У Горлівці снаряд убив в квартирі цілу сім'ю з маленькими дітьми

Снаряд вбив цілу родину. Фото: соцмережі

У Горлівці снаряд убив в квартирі цілу сім'ю з маленькими дітьми https://cdn.segodnya.ua/img/article/5699/31_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5699/31_tn.jpg 2014 -11-17T15: 50: 07 + 02: 00 Донбас Папа, 9-річний хлопчик і 4-річна дівчинка загинули стразу, а їх мама померла в лікарні

Бойовики майже безперервно обстрілюють Горлівку Донецької області. Обстрілу піддалися вулиці Короленка, мікрорайони Черемушки, Центр, Кочегарка, 245-й, Штеровка, Аксеновка, Травневий, Сонячний, Будівельник, Шмідт, Східний, пишуть " факти ".

За останніми даними, в результаті обстрілу загинули 11 осіб, один потерпілий досі перебуває в реанімації. Серед загиблих молода сім'я Булаева: чоловік, дружина, син дев'яти і донечка чотирьох років. У вікна їхньої квартири на восьмому поверсі в будинку № 17 по вулиці Бессонова (мікрорайон Сонячний, де суцільні дев'ятиповерхівки. - Авт.) Влетіло два снаряда. Папа і діти загинули відразу, мама померла в лікарні. Крім того, в цьому ж будинку чоловікові відірвало ногу.

Севряд потрапив в житловий будинок. Фото: соцмережі

"Сім'я з чотирьох осіб загинула, батьки, син і дочка, міна на 8-й поверх залетіла, Бессонова, 17. Дівчинці 4 рочки. Вони недавно квартиру купили. Ще сьогодні ця дівчинка виступала на святі в дитячому садку", - відзначали очевидці.

Сім'я Булаева загинула від снаряда. Фото: соцмережі

За їхніми словами, люди гинули під залпами "Градів". При цьому перед обстрілами бойовики з так званої "ДНР" нагнітали істерію, посилаючись на, нібито, дані їх розвідки про те, що українські війська мають намір в черговий раз атакувати Горлівку. Причому цього разу людей довели до шаленої паніки.

"Люди буквально бігли вулицями в укриття! Таке у нас було приблизно в кінці липня і початку серпня, перед страшними обстрілами. Тоді там неподалік від місць майбутніх руйнувань з'являлися російські тележурналісти." З натхнення ", напевно?" - іронізують співрозмовники.

Нагадаємо, раніше місцеві жителі розповіли, хто насправді стріляє в Горлівці .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Quot; З натхнення ", напевно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.