Статьи

У Москві почали відключати гарячу воду

  1. Московська вода з-під крана стане краще

З сьогоднішнього дня в Москві почали відключати гарячу воду. Цього року ремонтні роботи будуть проводити не довше десяти днів, а в деяких районах гарячу воду не відключать зовсім.

Дізнатися, коли і на скільки ваш будинок залишиться без гарячої води, другий рік поспіль можна на сайті ВАТ «МОЕК» . При цьому, якщо раніше води не було в середньому по два тижні, тепер цей термін скорочуватимуть: в 388 московських будинках гарячої води не буде всього три дні, в 580 - п'ять днів, а в 119 - тиждень. В 1 500 будинках воду взагалі не відключать. Влада відзначає, що серед будинків, яких найменше торкнуться незручності, є будівлі не тільки в нових районах, а й у старих, таких як Міщанський, Олексіївський, Ростокино, Лосіноостровскій.

Відключення гарячого водопостачання необхідно для проведення планових ремонтних робіт і прокладки нових труб. Модернізація трубопроводу дозволяє помітно скоротити час відключення. Раніше гаряча вода була відсутня мінімум три тижні, в 2010 році період скоротився до 14 днів, а в 2011-му - до 10 днів.

З сьогоднішнього дня в Москві почали відключати гарячу воду Московська вода з-під крана стане краще
Скільки води утекло: 5 петербуржців з протекшей дахом

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача