Статьи

У ВР почали монтаж системи, яка змусить депутатів голосувати тільки за себе

Депутатський пульт системи "Рада-2". фото Сьогодні

У ВР почали монтаж системи, яка змусить депутатів голосувати тільки за себе https://cdn.segodnya.ua/img/article/1202/61_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1202/61_tn. jpg 2008-08-02T17: 03: 48 + 03: 00 Політика У сесійній залі парламенту почалася установка модернізованої системи голосування «Рада-3», яка дозволить одному депутату проголосувати лише один раз.

Її принцип простий - в пульт для голосування крім кнопок "за" "проти" і "утримався", вмонтують ще одну - сенсорну.

Тепер під час голосування депутати повинні будуть користуватися обома руками, та ще й тримати сенсорну кнопку певний час. В Інституті проблем математичних машин і систем, який власне і розробив "Раду", провели масу тестів.

Народний депутат від фракції НУНС Святослав Вакарчук зазначив: "Мені зараз важко уявити, що вся Верховна Рада так з великою радістю сприйме це нововведення. А це ж не можна просто наказом зверху зробити, це ж потрібна згода".

Народний депутат від ПР Михайло Чечетов сказав, що "таке рішення одномоментно відокремити бізнес від влади, примусивши чітко ідентифікувати свою особу і голосувати тільки сам за себе, знизить ефективність роботи парламенту".

Розробники системи нагадують депутатам, що голосувати персонально їх зобов'язує Конституція, тому питати, хочуть вони цього чи ні, байдуже.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Арсеній Яценюк підписав розпорядження про створення робочої групи з питань модернізації програмно-технічного комплексу-системи "Рада-3".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача