Статьи

У ВР почали монтаж системи, яка змусить депутатів голосувати тільки за себе

Депутатський пульт системи "Рада-2". фото Сьогодні

У ВР почали монтаж системи, яка змусить депутатів голосувати тільки за себе https://cdn.segodnya.ua/img/article/1202/61_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1202/61_tn. jpg 2008-08-02T17: 03: 48 + 03: 00 Політика У сесійній залі парламенту почалася установка модернізованої системи голосування «Рада-3», яка дозволить одному депутату проголосувати лише один раз.

Її принцип простий - в пульт для голосування крім кнопок "за" "проти" і "утримався", вмонтують ще одну - сенсорну.

Тепер під час голосування депутати повинні будуть користуватися обома руками, та ще й тримати сенсорну кнопку певний час. В Інституті проблем математичних машин і систем, який власне і розробив "Раду", провели масу тестів.

Народний депутат від фракції НУНС Святослав Вакарчук зазначив: "Мені зараз важко уявити, що вся Верховна Рада так з великою радістю сприйме це нововведення. А це ж не можна просто наказом зверху зробити, це ж потрібна згода".

Народний депутат від ПР Михайло Чечетов сказав, що "таке рішення одномоментно відокремити бізнес від влади, примусивши чітко ідентифікувати свою особу і голосувати тільки сам за себе, знизить ефективність роботи парламенту".

Розробники системи нагадують депутатам, що голосувати персонально їх зобов'язує Конституція, тому питати, хочуть вони цього чи ні, байдуже.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Арсеній Яценюк підписав розпорядження про створення робочої групи з питань модернізації програмно-технічного комплексу-системи "Рада-3".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача