Статьи

У Viber додали нові зручні функції

Творці програми представили нову версію продукту з новими опціями.

Фото: pcmag.com

Тепер користувачам популярного месенджера Viber стали доступні нові функції, пише telegraf .

Творці програми представили нову версію продукту з новими опціями для чатів. З цього моменту користувачам стане доступний пошук необхідного контенту на інших сайтах без відключення від Viber.

Таким чином, програма вже підключено до YouTube, системі для здійснення броні готелів Booking, а також музичного сервісу Spotify. Крім цього, в месенджері вже доступний пошук картинок на сторінках GIPHY, Getty Images, а також Guddy. Нова опція відкриє можливість ділитися з іншими учасниками чатів виявленими відомостями майже миттєво.

Підкреслюється, що весь вміст медиаформатов здатне відтворюватися за допомогою вікна діалогу за рахунок унікального пошуку по сторінках "Вікіпедії" і порталу Rutube. При цьому нові функції Viber з'явилися у версії для Android ще 28 червня, проте необхідна підтримка для чатів через додатки в iOS відкрилися лише 4 липня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача