Статьи

У Facebook Messenger з'явилися опитування

Facebook запустив два нововведення в додатку Messenger: опитування і швидший доступ до грошових переказів. На даний момент скористатися ними cмогут тільки користувачі в США.

Функція опитувань запущена в групових обговореннях. Це означає, що чат повинен включати більше двох користувачів. Створити нове опитування може будь-який учасник обговорення. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Polls» у вікні повідомлення або ж натиснути на «More» і вибрати «Poll».

Користувачі, які проживають за межами США, будуть бачити опитування, але взяти участь в них не зможуть.

Що стосується другого нововведення, тепер технологія машинного навчання Facebook буде аналізувати значення і зміст слів, які використовуються в обговореннях. Якщо система «побачить», що користувач хоче перевести гроші, вона активує відповідну функцію.

Якщо система «побачить», що користувач хоче перевести гроші, вона активує відповідну функцію

Нагадаємо, що функція грошових переказів між користувачами з'явилася в Messenger в березні цього року.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача