Статьи

У вільному доступі виявлена ​​база даних, що містить понад 10 млн кодів VIN

Фахівці компанії Kromtech Security виявили в інтернеті незахищену БД, що містить більше 10 млн автомобільних VIN (ідентифікаційний номер транспортного засобу, Vehicle identification number). За даними дослідників, БД доступна всім охочим вже 137 днів і, судячи з усього, була складена кимось з маркетинговими цілями.

Грунтуючись на інформації, що міститься в базі, аналітики припускають, що БД належить великому американському автосалону і, можливо, навіть не одному. Так, база даних розбита на три основні розділи, в яких можна знайти дані про покупців, машинах і інформацію про продажі.

Дані про клієнтів включають в себе повне ім'я, адреса, мобільний, робочий і домашній телефони, email-адресу, дату народження, стать, а також дані про кількість дітей старше 12 років. Не менш вичерпним є розділ з даними про автомобіль. У нього входить інформація про VIN-коді авто, моделі, модельний рік, пробігу і так далі. Останній розділ, в якому зберігаються дані про продані авто, дозволить дізнатися не тільки характеристики автомобіля (наприклад, VIN і пробіг), але також детальну інформацію про те, як саме була здійснена операція: ціну продажу, спосіб оплати (готівка, карта, банківський переклад), розмір щомісячного платежу.

Останній розділ, в якому зберігаються дані про продані авто, дозволить дізнатися не тільки характеристики автомобіля (наприклад, VIN і пробіг), але також детальну інформацію про те, як саме була здійснена операція: ціну продажу, спосіб оплати (готівка, карта, банківський переклад), розмір щомісячного платежу

Дослідники попереджають, що така кількість персональних даних може стати справжнім подарунком для зловмисників, які можуть використовувати інформацію з БД для крадіжки особистих даних і різних видів мережевого шахрайства.

Однак найбільшу цінність в даному випадку, як не дивно, представляють VIN-коди більш ніж десяти мільйонів машин, що зберігаються в базі. VIN можуть бути використані для «клонування» автомобілів і випуску дублікатів ключів (тільки минулого тижня ми розповідали про викрадачів, які застосовували таку техніку).

Фахівці Kromtech Security вже надали копію незахищеною бази в розпорядження операторів агрегатора витоків Have I Been Pwned . В даний час фахівці сайту обробляють дані, і незабаром власники автомобілів отримають можливість перевірити свої коди VIN і особисті дані, і переконатися, що не стали жертвою витоку даних.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.