Статьи

У Києві вандали відбили голову орла поруч зі скульптурою Данте

Орел без голови. Фото: & nbsp; facebook.com/aputova

У Києві вандали відбили голову орла поруч зі скульптурою Данте https://cdn.segodnya.ua/img/article/6740/66_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6740/66_tn.jpg 2015- 12-09T10: 53: 11 + 02: 00 Події Кияни кажуть, що статуя потрібно було ставити в спеціально відведеному місці

У Києві вандали пошкодили скульптуру італійського поета Данте Аліг'єрі - мармуровому орлу поруч з ним відбили голову. Про це в Facebook повідомляє киянка Анна Путова.

Фото: facebook.com/aputova

"І півроку не простояв Данте на Володимирській гірці, а його орлу вже відбили голову. А ми попереджали про це! Данте треба було ставити в спеціально відведеному місці - у італійського ліцею, посольства Італії, або на вул. Флоренції. Краще - там, де є відеоспостереження. Також ми пропонували віддати фігуру нам в Павловський скверик. Але суспільство ніколи не слухають. І ось результат: бідолаху встановили на не надто затишному клаптику Володимирської гірки, де поруч немає ні відеокамер, ні міліції. І ось - "Нате вам Шарикова! Їжте його з кашею! "Шкода орла. Не здивуюся, якщо наступного разу без голови залишиться один великий флорентієць", - пише дівчина.

Нагадаємо, в липні на Володимирській гірці в Києві відкрили пам'ятник видатному італійському поету, політичному діячеві і основоположнику літературної італійської мови - Данте Аліг'єрі.

Пам'ятник зображає поета в повний зріст, на ньому тога, а на голові вінок. У ніг Данте сидить величезний орел.

Поруч з пам'ятником встановлено три лавочки химерної форми. Композиція виконана з рідкісного і дорогого матеріалу - каррарського білого мармуру, який добувають тільки в Італії.

Автор скульптури - італієць Лучіано Массарі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача