Статьи

У Києві вандали відбили голову орла поруч зі скульптурою Данте

Орел без голови. Фото: & nbsp; facebook.com/aputova

У Києві вандали відбили голову орла поруч зі скульптурою Данте https://cdn.segodnya.ua/img/article/6740/66_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6740/66_tn.jpg 2015- 12-09T10: 53: 11 + 02: 00 Події Кияни кажуть, що статуя потрібно було ставити в спеціально відведеному місці

У Києві вандали пошкодили скульптуру італійського поета Данте Аліг'єрі - мармуровому орлу поруч з ним відбили голову. Про це в Facebook повідомляє киянка Анна Путова.

Фото: facebook.com/aputova

"І півроку не простояв Данте на Володимирській гірці, а його орлу вже відбили голову. А ми попереджали про це! Данте треба було ставити в спеціально відведеному місці - у італійського ліцею, посольства Італії, або на вул. Флоренції. Краще - там, де є відеоспостереження. Також ми пропонували віддати фігуру нам в Павловський скверик. Але суспільство ніколи не слухають. І ось результат: бідолаху встановили на не надто затишному клаптику Володимирської гірки, де поруч немає ні відеокамер, ні міліції. І ось - "Нате вам Шарикова! Їжте його з кашею! "Шкода орла. Не здивуюся, якщо наступного разу без голови залишиться один великий флорентієць", - пише дівчина.

Нагадаємо, в липні на Володимирській гірці в Києві відкрили пам'ятник видатному італійському поету, політичному діячеві і основоположнику літературної італійської мови - Данте Аліг'єрі.

Пам'ятник зображає поета в повний зріст, на ньому тога, а на голові вінок. У ніг Данте сидить величезний орел.

Поруч з пам'ятником встановлено три лавочки химерної форми. Композиція виконана з рідкісного і дорогого матеріалу - каррарського білого мармуру, який добувають тільки в Італії.

Автор скульптури - італієць Лучіано Массарі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.