Статьи

У мережі оригінально помстилися акторові, що образив росіян

У російській "Вікіпедії" з'явилася інформація про смерть актора Дмитра Дюжева, відомого роллю Космосу в культовому серіалі 2000-х "Бригада", який заявив, що росіяни заслуговують тільки на "лабуду" і "туфту".

Так, один з користувачів мережі вніс на сторінку інформацію про те, що актор помер 11 листопада 2017 року.

Недостовірна інформація була оперативно видалена з "Вікіпедії", проте в пошуку Google продовжує відображатися інформація про смерть Дюжева.

Недостовірна інформація була оперативно видалена з Вікіпедії, проте в пошуку Google продовжує відображатися інформація про смерть Дюжева

"Хтось вніс правку на основі якихось чуток, а інші це вчасно не помітили і не відкотили." Вікіпедія "заснована на тому, що в ній працюють волонтери. Одні вносять інформацію, інші перевіряють, що вона внесена правильно. Це можуть бути і одні і ті ж люди. Ймовірно, система контролю дала збій в даному випадку ", - пояснив директор некомерційного партнерства" Вікімедіа РУ "Володимир Медейко, передає "Говорить Москва".

Як повідомляв "Обозреватель", скандальний російський музикант Юрій Лоза, якого часто жартома відносять до "головним російським інтернет-критикам", назвав слова Дюжева про росіян "дурістю найчистішої води".

Все найцікавіше з життя Меган Маркл - читайте у нас в Instagram !

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.