Статьи

У Сиктивкарі почала працювати диспетчерська по вилову бродячих собак «БНК

У столиці Комі відкрилася диспетчерська служба з вилову бродячих тварин. За інформацією прес-служби мерії, городяни і організації зможуть залишити заявку, зателефонувавши за двома телефонами - 56-25-75, 57-40-80. Відловлювати бродячих тварин на території Сиктивкара і селищ (крім Ежвінского району) буде ТОВ «Аракс», з яким укладено річний муніципальний контракт майже на 2 мільйони рублів.

Відловлювати бродячих тварин на території Сиктивкара і селищ (крім Ежвінского району) буде ТОВ «Аракс», з яким укладено річний муніципальний контракт майже на 2 мільйони рублів

Фото Юрія Кабанцева

На ринку цих послуг «Аракс» заявлений вперше, але досвід у його засновників вже є: у 2010 році виловом займалося некомерційне партнерство «Товариство захисту бездомних тварин», більше відоме як притулок «Друг». Собаколовів будуть відвозити спійманих тварин саме туди.

Як пояснила голова правління «Товариства захисту бездомних тварин» Валерія Гончарова, собаки будуть надходити до притулку, перші три дні їх перебування оплачує муніципалітет, потім витрати по утриманню бере на себе притулок. Після закінчення приблизно двох-трьох тижнів і відповідно до рекомендацій лікаря, тварин планується стерилізувати і каструвати.

- «потеряшек» зазвичай господарі забирають швидко, а якщо немає, ми шукаємо нових господарів - собак непогано беруть, особливо жителі районів, - розповіла Валерія Гончарова. - Зараз у притулку у нас близько 150 тварин, їх число постійно змінюється. Але ми готуємося розширюватися. Територія дозволяє. Є будматеріали - будемо робити нові вольєри. Уже зробили вище паркан, щоб собаки не тікали.

У аукціонної документації заявлений вилов близько 900 бродячих тварин, які знаходяться на вулиці без супроводу господаря. Вартість вилову і триденного утримання однієї собаки оцінюється в суму близько 2 тисяч рублів.

Також заявляється, що інформація про виловлених тварин доступна і відкрита - її можна отримати в «Аракс».

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача