Статьи

У Пермі 220 бродячих собак поселили городяни

За інформацією міської адміністрації, за останній місяць Пермської міської службою з регулювання чисельності бездоглядних тварин на території міста виловлено понад 130 собак, частина з яких була стерилізована, щеплена і передана новим власникам. А всього з початку року нових власників знайшли понад 220 собак.

А всього з початку року нових власників знайшли понад 220 собак

- Найбільш охоче жителі розбирають цуценят. Дорослі тварини теж мають шанс знайти господаря, їх беруть найчастіше для охорони приватних будинків і присадибних ділянок. З кожним власником укладається договір, де роз'яснено обов'язки власника і правила поводження з твариною. Що стосується вилову, традиційно в пріоритеті вилов агресивних собак, - пояснює Дмитро Кисельов, директор МКУ «Пермська міська служба з регулювання чисельності бездоглядних собак і кішок».

Крім того, Пермська міська служба з регулювання чисельності бездоглядних собак і кішок придбала нові автомобілі, сканери з мікрочіпами, укомплектувала штат ловців. Найближчим часом після покупки автопричепів і переносних клітин до вилову приступить додаткова бригада (до цього вилов собак здійснювався силами двох бригад).

Інформацію про місця знаходження бездоглядних собак на території міста Пермі можна залишити, зателефонувавши по телефону 263-14-94, або надіслати електронною поштою: [email protected] , В неробочий час, вихідні та святкові дні по телефону, прослухавши повідомлення автовідповідача. Звернення буде прийнято в роботу тільки в разі повідомлення повного імені (прізвище, ім'я, по батькові), контактного телефону та адреси, за якою знаходяться бездоглядні собаки.

Кінологи звертають увагу перм'яків на те, що скоротити поява на вулицях бездомних собак можливо тільки при відповідальному поведінці господарів тварин, які не допускають вигулу своїх вихованців без повідка і не залишають стали непотрібними собак на вулиці, а також стерилізують своїх вихованців.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача