Статьи

У Києві презентували унікальні монети і марки (фото)

У вівторок, 7 листопада, у Національній опері України відбулася презентація монет, поштових марок та першого тому енциклопедії "Національна опера України" (А-К), випущених до 150-річчя Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченко.

До ювілею Національний банк України випустив дві пам'ятні монети зі срібла номіналом 20 гривень і нейзильбер (сплав міді з нікелем і цинком - Ред.) Номіналом 5 гривень.

На обох монетах на аверсі розміщено: угорі - малий Державний Герб України, під яким напис "Україна", в центрі на дзеркальному тлі - будівля театру; внизу напис - номінал монети. Рік карбування монети 2017 - на гурті (на ребрі - Ред.).

На реверсі монет зображено стилізовану композицію: зал для глядачів (елемент оздоблення на монеті 20 грн - локальна позолота, вміст золота - не менше 0,003 г), над якою - алегорична композиція: геральдичні грифони тримають в лапах ліру як символ музичного мистецтва і напис: Національний академічний театр (угорі півколом), опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка (під грифонами), 150 років (унизу).

ПАТ "Укрпошта" з нагоди 150-річчя Національної опери України випустила серію поштових марок та маркованих конвертів.

Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Шевченка до свого ювілею випустив перший том енциклопедії "Національна опера України" (А-К).

Нагадаємо, раніше в Україні випустили монету номіналом в 2 гривні .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача