Статьи

У центрі Рязані проводять археологічні розкопки

В історичній частині міста вчені досліджують район Ніколодворянской вулиці. На місці знесеного будинку збираються побудувати бізнес-центр.

На місці знесеного будинку збираються побудувати бізнес-центр

В історичному центрі міста Рязань роботи по розкопках на Ніколодворянской вулиці продовжують місцеві археологи. Тут раніше розташовувався двоповерховий будинок, але на його місці будуть зводити бізнес-центр. Вчені збираються перед початком будівельних робіт уважно вивчити місцевість, так як тут в 19 столітті була садиба, що належала надвірної радниці Ганні Грігоріус. До цього в 16 столітті територія сучасних розкопок ставилася до Земської Слободі, яка була так названа через те, що раніше тут проживали ямщики.

Начальник археологічної експедиції сподівається, що проводяться в даний час розкопки допоможуть по крупицях зібрати відомості про історію міста - від середньовіччя до наших днів. В даний час знайдено особливий підвал старовинної садиби, куди разом з льодом завантажувалися продукти харчування, також археологи знайшли осколки посуду, якою користувалися люди дворянського стану.


Карташов Тимур

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.