Статьи

У Mail.Ru Агента покращено якість відеодзвінків і додана підтримка статусів Однокласників

Вийшла нова версія месенджера Mail.Ru Агент для платформи Windows, серед ключових особливостей якої - більш тісна інтеграція з ICQ і розширення можливостей взаємодії з друзями у соціальній мережі Однокласники.

Користувачі нової версії Mail.Ru Агента отримали можливість публікації статусів (Мікроп) в Однокласники і отримання з цієї мережі повідомлень про нові запитах на дружбу, оцінках фотографій, коментарів до статусу і т.д. Крім того, в новому Mail.Ru Агента вперше використовується власне рішення ( «движок») для аудіо- та відеодзвінків.

Нагадаємо, раніше в месенджер була додана можливість спілкуватися з друзями з соціальних мереж Вконтакте і Одноклассники через інтерфейс Mail.Ru Агента. Крім того, в минулому році була реалізована межсерверная інтеграція з ICQ (interoperability) і підтримка відкритого протоколу XMPP.

До переходу у власність Mail.Ru Group ICQ працювала на движку, несумісній з технологічною платформою Mail.Ru Агента. Тому виникла необхідність розробки єдиного мультимедійного рішення, яке і було створено на основі серйозно доопрацьованій відкритої бібліотеки WebRTC .

Нове мультимедійне рішення дозволило значно прискорити установку з'єднання між співрозмовниками і підвищити якість відео, а також забезпечило технічні напрацювання для подальшого розвитку сервісу дзвінків.

Ще одна особливість нової версії Mail.Ru Агента - можливість здійснення голосових і відеодзвінків між користувачами Агента і ICQ.

Завантажити нову версію Mail.Ru Агента можна на офіційному сайті .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.