Статьи

У Mail.Ru Агента покращено якість відеодзвінків і додана підтримка статусів Однокласників

Вийшла нова версія месенджера Mail.Ru Агент для платформи Windows, серед ключових особливостей якої - більш тісна інтеграція з ICQ і розширення можливостей взаємодії з друзями у соціальній мережі Однокласники.

Користувачі нової версії Mail.Ru Агента отримали можливість публікації статусів (Мікроп) в Однокласники і отримання з цієї мережі повідомлень про нові запитах на дружбу, оцінках фотографій, коментарів до статусу і т.д. Крім того, в новому Mail.Ru Агента вперше використовується власне рішення ( «движок») для аудіо- та відеодзвінків.

Нагадаємо, раніше в месенджер була додана можливість спілкуватися з друзями з соціальних мереж Вконтакте і Одноклассники через інтерфейс Mail.Ru Агента. Крім того, в минулому році була реалізована межсерверная інтеграція з ICQ (interoperability) і підтримка відкритого протоколу XMPP.

До переходу у власність Mail.Ru Group ICQ працювала на движку, несумісній з технологічною платформою Mail.Ru Агента. Тому виникла необхідність розробки єдиного мультимедійного рішення, яке і було створено на основі серйозно доопрацьованій відкритої бібліотеки WebRTC .

Нове мультимедійне рішення дозволило значно прискорити установку з'єднання між співрозмовниками і підвищити якість відео, а також забезпечило технічні напрацювання для подальшого розвитку сервісу дзвінків.

Ще одна особливість нової версії Mail.Ru Агента - можливість здійснення голосових і відеодзвінків між користувачами Агента і ICQ.

Завантажити нову версію Mail.Ru Агента можна на офіційному сайті .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача