Статьи

Turkish пропонує безкоштовний WiFi навіть в економі для учасників Elite / Elite Plus - Cariverga

Наявність Інтернету на борту літака поступово стає не розкішшю, а необхідністю сучасного життя. Особисто для мене це найважливіший фактор, якщо не сказати один з вирішальних при виборі авіакомпанії.

Можливість підключитися до Інтернету на борту дозволяє мені не випасти з життя на 10 або 12-годинний період, вже не кажучи про те, що «небесний офіс» - це чертовски романтично і одна з речей, яка компенсує всі негаразди фрілансера.

Тому я не розумію, чому пасажири преміум-класу повинні платити за WiFi на борту. Брати, скажімо, 20 доларів за Інтернет при тому, що пасажир витратив кілька тисяч за сам квиток, я вважаю досить дріб'язковим (це як якби в кафе цукор коштував окремих грошей). Чорт забирай, та якщо це виглядає дріб'язковим - це ще не найстрашніше. Розцінки на Інтернет у деяких авіакомпаній, таких як Iberia або Singapore Airlines, просто позамежні і викликають вже не здивування, а роздратованість.

Що ж, я дуже ціную, коли авіакомпанії розуміють це і пропонують своїм преміум-пасажирам безкоштовний Інтернет на борту.

Безкоштовний Інтернет може приймати знущальний форму ...

Безкоштовний Інтернет може приймати знущальний форму

... але ось, наприклад, Turkish Airlines пропонує своїм пасажирам бізнес-класу необмежений безкоштовний доступ до Інтернету дуже непоганої якості.

але ось, наприклад, Turkish Airlines пропонує своїм пасажирам бізнес-класу необмежений безкоштовний доступ до Інтернету дуже непоганої якості

Браво, Turkish Airlines. Незважаючи на те, що бізнес-клас турецького перевізника залишає бажати кращого відносно сидінь (повністю позбавлених приватності), поєднання безкоштовного Інтернету і видатного кейтерингу змушує мене вибирати цю авіакомпанію знову і знову.

Так ось, ми плавно підходимо до прекрасної новини: за відомостями з форуму flyertalk , Turkish Airlines тепер пропонує безкоштовний WiFi навіть в економ-класі тим пасажирам, які мають статус Elite або Elite Plus в програмі Miles & Smiles.

Я не зміг знайти жодної офіційної інформації з цього приводу на сайті Turkish Airlines, але комунікація ніколи не була сильною стороною цієї авіакомпанії. І хороші, і погані новини ми часто дізнаємося випадково 🙂

Що ж, якщо це і правда так, то це чудова новина! Для підключення вам знадобиться ввести свій номер Miles & Smiles, дату народження і номер місця. Зверніть увагу, що цей бонус поширюється тільки на статусних учасників програми Miles & Smiles, але не учасників аналогічних рівнів інших програм лояльності Star Alliance.

Якщо, наприклад, ви стоїте перед дилемою продовження свого статусу, це цілком може виявитися вагомим аргументом!

Якщо ви останнім часом літали далекомагістральними рейсами ТК, які ваше враження про Інтернет?

Якщо ви останнім часом літали далекомагістральними рейсами ТК, які ваше враження про Інтернет?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача