Статьи

Трудовий договір з працівником, зразок 2019 року

 1. У 2019 можна використовувати типову форму трудового договору
 2. ТОП-5 статей про трудові договори в журналі «Трудові спори»
 3. Термінове повідомлення для юриста! В офіс прийшла поліція
 4. Трудовий договір з працівником у 2018 році можна скласти в довільній формі
 5. дивіться відеолекцію

Коли компанія підписує з новим співробітником угоду, юристу потрібно простежити, щоб текст відповідав вимогам закону. У 2019 використовуйте зразок трудового договору та поради щодо складання з цієї статті.

Компанія взяла на роботу нового співробітника. З будь-яким співробітником, якого оформляють в штат на основну посаду, необхідно укласти договір. Якщо компанія допустить порушення при оформленні документів, її чекають санкції з боку трудової інспекції , А також є ризик судового процесу. Потрібно з'ясувати, чи немає помилок. Звірити вміст можна зі зразком трудового договору 2018 року, який ми доклали до статті.

У 2019 можна використовувати типову форму трудового договору

Розділ III ТК РФ регулює процес укладення трудових договорів. Вимоги розділу до трудового договору з працівником 2018 рік не змінив. Однак в ст. 63 в 2017 році внесли корективи. Тепер можна доручати легкий працю неповнолітніх у віці 14 років, які отримали загальну освіту, і в віці 15 років, які перервали навчання або були відраховані і здобувають освіту в іншій формі.

За новою нормою ст. 309.2 ТК РФ суб'єкти малого бізнесу вправі відмовитися від локальних актів . Така компанія може взяти за основу типовий трудовий договір: з минулого року компанії малого бізнесу почали застосовувати типові трудові угоди. Форму затвердив Уряд РФ ( постанову від 27.08. 2016 № 858 ). Причому такий договір може використовувати не тільки мікропідприємства.

ТОП-5 статей про трудові договори в журналі «Трудові спори»

Отримати доступ

Термінове повідомлення для юриста! В офіс прийшла поліція

Перевірте свої угоди на 2019 рік за шаблоном трудового договору

Незалежно від того, який в компанії штат, при підготовці нової угоди зручно використовувати шаблон. Розглянемо такий шаблон на прикладі. Структура трудового договору 2018 року підпорядковується вимогам ст. 57 ТК РФ: в документі кілька розділів, в кожному з яких сторони закріплюють умови співпраці. У шаблон типового трудового договору включили такі розділи:

 1. Загальні положення. Тут називають сторони за договором, вказують дату початку роботи, описують характер роботи, роблять позначку про ступінь шкідливості і небезпеки згідно з останньою Спецоцінка і т. П.
 2. Права і обов'язки працівника і роботодавця. Тут пишуть, якими правами по ТК РФ працівник має і що повинен робити згідно з правилами компанії. Фіксують трудову функцію, роблять посилання на внутрішні документи. Також перераховують права і обов'язки роботодавця - про своєчасну виплату зарплати, дотримання умов охорони праці і т. П.
 3. Умови оплати праці. Тут вказують, за якою схемою компанія буде оплачувати працю нового працівника. Потрібно детально перерахувати всі регулярні виплати, які покладені працівникові, а також умови нарахування разових виплат. Крім того, в цьому розділі пишуть, які гарантії і компенсації компанія надасть працівнику.
 4. Режим праці і відпочинку. У цьому розділі вказують не тільки режим роботи і встановлення вихідних, але і умови про відпустку: обов'язкове щорічне та додатковому.
 5. Умови соціального страхування.
 6. Розділ про інші умови. У в даному розділі компанія закріпила вимога нерозголошення комерційної таємниці і умова про відповідальність за порушення цієї вимоги.
 7. Відповідальність сторін трудового договору.
 8. Термін дії , Зміна і підстави припинення трудового договору.
 9. Заключні положення.
 10. Адреси, підписи і реквізити сторін.

Такий список розділів далеко не вичерпаний. Сторони трудових відносин на свій розсуд має право включати в документ і інші розділи. Також в разі необхідності положення договору доповнюють угодою, яке окремо укладають з працівником.

Трудовий договір з працівником у 2018 році можна скласти в довільній формі

Вимоги до форми трудового договору з працівником у 2018 році не змінилися. Документ можна скласти в довільній формі. Важливо простежити, щоб зміст відповідало закону. Зокрема, в прикладі в бланк трудового договору 2018 року вписали:

 • прізвище, ім'я, по батькові нового співробітника;
 • дані з документа, що посвідчує особу співробітника;
 • адреса проживання співробітника;
 • повне найменування компанії;
 • ІПН компанії;
 • посаду, а також прізвище, ім'я, по батькові керівника;
 • місце і дату укладення договору.

Незважаючи на те, що в розділі договору про реквізити боку ще раз вкажуть всі ці дані, їх необхідно відобразити в «шапці» документа.

Завантажити документи по темі:

Перевірте свої договори за зразком трудового договору 2018 року і скачайте порожній бланк договору з програми.

дивіться відеолекцію

Трудовий та інші договори з працівниками. Розповідає Юрій Іванов, старший юрист практики трудового права компанії Goltsblat BLP

прослухайте  курс відеолекцій про участь юридичної служби в роботі з персоналом у Вищій школі юриста прослухайте курс відеолекцій про участь юридичної служби в роботі з персоналом у Вищій школі юриста . Систематизуйте свої знання і отримаєте документальне підтвердження: диплом державного зразка .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача