Статьи

Tropic-birds biz - огляд, реєстрація та відгуки

 1. Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz
 2. Як грати і як заробляти в грі Tropic-birds biz
 3. Відгуки про Tropic-birds biz

У цьому огляді розглянемо нову якісну гру з виведенням грошей, а саме Tropic Birds (старт гри 01.12.2017), розглянемо переваги даної гри, як і скільки в ній можна заробляти, а також, які є відгуки про Tropic-birds biz від реальних гравців , які вже почали в ній заробляти.

У грі Tropic Birds з'явилися статуси (упала прибутковість і з'явилися обмеження на висновок)! Гра перенесена в скам!

Tropic Birds (офіційний сайт гри tropic-birds biz) - нова якісна і прибуткова гра з висновком реальних грошей, в якій можна заробити купуючи різних птахів і продаючи яйця, які вони несуть за реальні гроші.

Для ознайомлення з офіційним сайтом економічної гри Tropic-birds biz і проходження реєстрації в ній переходимо по посиланню нижче:

Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz

Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz

 • Проста і прибуткова гра з виведенням грошей.
 • Прибутковість вкладів в грі від 36% до 63% в місяць.
 • Кожному учаснику гри при реєстрації дається бонус 3000 срібла на покупку першої птиці, а також діє акція 10% в подарунок від суми першого поповнення.
 • У грі Тропік Бёдз можна заробляти без вкладень за допомогою серфінгу сайтів, є щоденні безкоштовні бонуси.
 • Мінімальна сума поповнення 30 рублів (вартість найдешевшої птиці).
 • Мінімальна сума на висновок 1 рубль.
 • Автоматичні виплати прибутку за запитом.
 • Прибуток з продажу яєць йде 50% на рахунок для покупок і 50% на рахунок для виведення.
 • У грі немає платіжних балів.
 • Поповнення рахунку в грі можливо через: PAYEER, Яндекс Гроші, Free Kassa, AdvCash, BitCoin.
 • Висновок заробітку можна робити на такі платіжні системи: PAYEER, Яндекс Гроші, AdvCash, BitCoin, QIWI.
 • У грі Тропічні птиці можна отримувати додатковий дохід, беручи участь в партнерській програмі (2 рівня: 10% - 2%).

Вас також може зацікавити нова якісна гра від цього адміна: DragonEggs .

Як грати і як заробляти в грі Tropic-birds biz

Після реєстрації в грі Tropic-birds biz можна поповнити рахунок через одну з платіжних систем і купити підходять за ціною птахів, які відразу ж почнуть приносити дохід (несуть яйця, які можна продавати за срібло і в підсумку виводити його за рублі на свій гаманець).

У грі Tropic Birds є 6 видів птахів, які мають різну ціну і прибутковість (чим дорожче птах, тим більше вона приносить дохід і швидше окупається):

У грі Tropic Birds є 6 видів птахів, які мають різну ціну і прибутковість (чим дорожче птах, тим більше вона приносить дохід і швидше окупається):

Внесок блогу в гру Tropic-birds biz = 750 рублів.

Відгуки про Tropic-birds biz

На момент написання огляду гра з виведенням грошей Tropic-birds biz працює вже більше 2-х тижнів і стрімко розвивається, так як зроблена досить якісно, ​​має високу прибутковість і в ній вже бере участь тисячі людей. Нові відгуки про Tropic-birds biz (Тропік Бёдс) постійно будуть публікуватися в коментарях до даного огляду, сподіваємося гра буде працювати довгий час і дасть заробити багатьом. Свої відгуки про Tropic-birds biz залишаємо в коментарях до даного огляду і не забуваємо писати про свої вклади та виплати з гри, тим самим допомагаючи іншим зробити правильний вибір.

Будь-які інвестиції можуть бути ризикованими, тому ретельно обмірковуйте інвестувати в будь-який проект чи ні. Інвестуйте таку суму коштів, яку не шкода втратити і швидко можна відбити. Інформація про даний проект представлена ​​для ознайомлення і адміністрація сайту не закликає вкладати свої гроші, Ви все робите на свій страх і ризик. Успіхів Вам і високих заробітків!

Успіхів Вам і високих заробітків


Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.