Статьи

Toshiba анонсувала 14-терабайтний жорсткий диск з перпендикулярного магнітного запису

Японська корпорація Toshiba представила серію накопичувачів на жорстких магнітних дисках MG07ACA, в яку увійшли дві моделі об'ємом 12 ТБ і 14 ТБ. З огляду на застосування в якості технології зберігання даних методу перпендикулярного запису (PMR - Perpendicular Magnetic Recording, хоча сама Toshiba називає її CMR - Conventional Magnetic Recording), старшу модель можна вважати першим в світі жорстким диском такого обсягу з технологією PMR, адже раніше 14-терабайтний позначку підкорювали лише накопичувачі з черепичним (SMR) записом.

З огляду на застосування в якості технології зберігання даних методу перпендикулярного запису (PMR - Perpendicular Magnetic Recording, хоча сама Toshiba називає її CMR - Conventional Magnetic Recording), старшу модель можна вважати першим в світі жорстким диском такого обсягу з технологією PMR, адже раніше 14-терабайтний позначку підкорювали лише накопичувачі з черепичним (SMR) записом

Як стверджують представники компанії, новинки орієнтовані на корпоративний сектор. З іншого боку, єдиним варіантом інтерфейсу виступає SATA 6 Гбіт / с, в той час як в рішеннях подібного класу наявність моделей з інтерфейсом SAS 12 Гбіт / с давно стало стандартом індустрії.

У корпусі накопичувача знаходиться гелій замість повітря, а для його герметизації застосовується технологія лазерного зварювання. Кількість магнітних пластин дорівнює восьми або дев'яти, швидкість обертання шпинделя 7200 об / хв, а обсяг буферної пам'яті 256 МБ. Швидкість послідовного читання / запису типова для подібних пристроїв і становить близько 250-260 МБ / с. На диски поширюється п'ятирічна гарантія виробника.

Масові поставки таких HDD почнуться в першій половині наступного року. Ціна не називається, але напевно вона буде відповідати вартості інших накопичувачів high-end класу.

джерело:
AnandTech

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача