Статьи

Toshiba анонсувала 14-терабайтний жорсткий диск з перпендикулярного магнітного запису

Японська корпорація Toshiba представила серію накопичувачів на жорстких магнітних дисках MG07ACA, в яку увійшли дві моделі об'ємом 12 ТБ і 14 ТБ. З огляду на застосування в якості технології зберігання даних методу перпендикулярного запису (PMR - Perpendicular Magnetic Recording, хоча сама Toshiba називає її CMR - Conventional Magnetic Recording), старшу модель можна вважати першим в світі жорстким диском такого обсягу з технологією PMR, адже раніше 14-терабайтний позначку підкорювали лише накопичувачі з черепичним (SMR) записом.

З огляду на застосування в якості технології зберігання даних методу перпендикулярного запису (PMR - Perpendicular Magnetic Recording, хоча сама Toshiba називає її CMR - Conventional Magnetic Recording), старшу модель можна вважати першим в світі жорстким диском такого обсягу з технологією PMR, адже раніше 14-терабайтний позначку підкорювали лише накопичувачі з черепичним (SMR) записом

Як стверджують представники компанії, новинки орієнтовані на корпоративний сектор. З іншого боку, єдиним варіантом інтерфейсу виступає SATA 6 Гбіт / с, в той час як в рішеннях подібного класу наявність моделей з інтерфейсом SAS 12 Гбіт / с давно стало стандартом індустрії.

У корпусі накопичувача знаходиться гелій замість повітря, а для його герметизації застосовується технологія лазерного зварювання. Кількість магнітних пластин дорівнює восьми або дев'яти, швидкість обертання шпинделя 7200 об / хв, а обсяг буферної пам'яті 256 МБ. Швидкість послідовного читання / запису типова для подібних пристроїв і становить близько 250-260 МБ / с. На диски поширюється п'ятирічна гарантія виробника.

Масові поставки таких HDD почнуться в першій половині наступного року. Ціна не називається, але напевно вона буде відповідати вартості інших накопичувачів high-end класу.

джерело:
AnandTech

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.