Статьи

Tor скачати безкоштовно браузер російською для windows

  1. Анонімність за допомогою браузера Tor
  2. Завантажити і Встановити браузер Tor
  3. Принцип роботи браузера Tor
  4. Можливості браузера Tor
  5. Інформація про програму Tor Browser
Оцініть запис!

Для всіх, хто хвилюється з приводу конфіденційності, а безпека є одним з головних пріоритетів при роботі з Інтернетом, створена програма Tor. Являє собою дана утиліта систему віртуальних тунелів і проксі-серверів.

Основне призначення це забезпечення анонімності при підключенні до інтернету. Ви зможете зберегти свою приватність, а також істотно підвищити рівень безпеки. Причини використання такої утиліти можуть бути абсолютно різні, наприклад, небажання відкривати своє місце розташування або спілкування в певних чатах.

Анонімність за допомогою браузера Tor

Всім відомо, що сьогодні можна аналізувати ваші запити і відвідування в мережі інтернет і завдяки таким даними робити певні зведення.

Ви можете використовувати браузер Tor щоб уникнути потокового аналізу даних. Одна справа, якщо ваша конфіденційність просто вам принципово важлива, а інше якщо від цього залежить фінансове благополуччя і безпеку.

Тому часто дане програмне забезпечення використовується в офісах і корпораціях, щоб приховати небажану інформацію від конкурентів.

Завантажити і Встановити браузер Tor

Завантажити браузер Tor безкоштовно можна на нашому порталі, так як програма має вільне поширення в мережі. Ви зможете анонімно і, повністю зберігаючи приватність, відвідувати сайти, публікувати повідомлення, відправляти матеріали.

Встановити цю утиліту ви можете на будь-яку операційну систему. Варто сказати про те, що дане програмне забезпечення має приховані сервіси, де можна створювати сайти і засоби масової інформації, розташування яких дізнатися буде неможливо.

Принцип роботи браузера Tor

Суть роботи така, що дані, які виходять від користувача, перенаправляються в мережу Tor, там за допомогою маршрутизатора напрямок змінюється і досягає точки виходу. Зворотній зв'язок відбувається також через точку виходу.

Таким чином, всі маршрути будуть зашифровані належним чином. Варто відзначити, що будь-який пакет даних проходить шифровку на трьох рівнях і за допомогою трьох кодів.

Дана утиліта може бути встановлена ​​на будь-яку операційну систему, так як вона є кроссплатформенной.

Завантажити Tor без реєстрації ви зможете прямо зараз, натиснувши всього на одну кнопку. Як тільки ви завантажили файли, зробіть процес інсталяції і можете приступати до роботи. При підключенні до мережі Tor вам необхідно буде визначитися з параметрами.

Можливості браузера Tor

Є можливість безпосередньо підключатися до мережі браузер Tor. Це слід робити, якщо ви не вважаєте конфіденційність і анонімність своїм пріоритетним метою. Цей режим дозволить вам отримувати доступ до заблокованих сайтів.

Якщо ж ви хочете встановити жорсткий контроль за конфіденційністю або ж боїтеся можливості простеження здійснювати підключення до мережі, то варто працювати з налаштуванням мережевих параметрів. Якщо ви вибрали перший варіант, то відразу перед вами з'явиться Tor браузер, який буде підключений до мережі Tor.

Варто зазначити, що даний браузер має звичний і дуже зручний інтерфейс, а тому працювати з ним можна, як і зі звичайним софтом. При виборі другого режиму вам необхідно буде вказати деякі дані. Серед можливостей також є зміна IP-адреси.

По суті, спочатку вам надається випадковий адресу, якщо в процесі роботи ви хочете його змінити натисніть на пункт нова особистість. Зверніть увагу, що якщо відбулося коректне підключення до мережі Tor, то перед вами на екрані з'явиться зелена цибулина і відповідне сповіщення.

В іншому випадку ви побачите чорну перечеркнутую цибулину. Якщо ви дбаєте про свою конфіденційності та бажаєте працювати в інтернеті анонімно і безпечно, то пропонуємо скачати Tor без реєстрації прямо зараз.

Інформація про програму Tor Browser

Назва програми: Tor Browser Остання версія: 6 Інтерфейс: Російська мова, English, Francais, Deutsch Платформа: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows XP Ліцензія: Безкоштовна Ціна: $ 0 Останнє оновлення: 2016-9-6 Розробник: Tor Project Завантажень: [yuzo_views]

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача