Статьи

Tor Browser | Завантажити Тор браузер безкоштовно російською

 1. Часто скачують з Tor Browser

Tor Browser - це найбільш захищений сучасний web-навігатор, призначений для приватного анонімного серфінгу. При використанні Тор браузера сайти-шпигуни не зможуть відстежити вашу активність в Мережі. А технічні фахівці, хакери або організації не зможуть ідентифікувати ваше місце розташування.

 • Tor Browser - це найбільш захищений сучасний web-навігатор, призначений для приватного анонімного серфінгу

  Tor Browser скачати безкоштовно російською

 • Tor Browser настройки

 • Tor Browser настройки мережі

 • Tor Browser управління

Безкоштовно для: будинки роботи # 12 в категорії:

12

 • версія:

  8.5.3

 • Дата оновлення:

  24.06.2019

 • Розробник:

  torproject

 • Розмір файлу:

  60 Mb

 • Операційні системи:

  Windows XP, Vista, 7, 8

Ви можете завантажити Tor Browser
і багато інших програм за допомогою InstallPack

Часто скачують з Tor Browser

Безпека в Мережі іноді стає одним із пріоритетних завдань сучасного користувача. Коли вам потрібно відвідати web-сайт, доступ до якого заборонений у вашій країні, анонімність і приватність серфінгу стає наріжним каменем забезпечення вашої безпеки. Деяку ступінь захисту може надати використання захищеного https-протоколу. В цьому випадку весь трафік піддається шифруванню, але такий метод не забезпечує повну безпеку. При використанні потужних технік нагляду зацікавлена ​​сторона може застосовувати ефективні статистичні методи для стеження за різними індивідами та організаціями, і шифрування тут виявиться безглуздим.

Робота даного браузера заснована на мережі віртуальних тунелів, що дозволяє істотно підвищити конфіденційність при web-серфінгу. При підключенні до віддаленого сервера потік даних проходить через ряд проміжних вузлів, в результаті чого весь шлях з'єднань виявляється заплутаним і складно прослідковується. Така методика не дозволить стежить стороні визначити ваш IP-адресу (країну або місто). Tor browser скачати безкоштовно російською мовою для Windows можна з офіційного сайту.

 • один з найкращих методів забезпечити приватність і анонімність в Мережі
 • відкритий вихідний код, в результаті чого мережа Tor складно зламати
 • модульність всіх продуктів, що дозволяє розширити стандартний функціонал або вдосконалити існуючий

Доступний на нашому порталі пакет Tor Browser Bundle вміщує в себе один з найбільш захищених актуальних браузерів, створений на основі популярного опенсорсового навігатора Mozilla Firefox. Tor не обмежується тільки браузером, в рамках проекту було розроблено кілька потужних програмних інструментів для захисту з'єднання.

Tor Browser займає гідне місце в сегменті якісних продуктів для анонімного Інтернет-серфінгу. Завантажити Тор браузер безкоштовно російською мовою можна з нашого сайту.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.