Статьи

Tor Browser скачати безкоштовно

 1. Що входить до складу Tor Browser
 2. Можливості Tor Browser
 3. Перший запуск браузера ТОР

Назва: Tor Browser

Ос: Windows

Мови інтерфейсу: Російська

Tor Browser представляє собою пакет утиліт, призначених для підвищення рівня анонімності користувача при веб-серфінгу.

Що входить до складу Tor Browser

У збірці присутні наступні компоненти:

 • Tor - The Onion Router або цибулинних маршрутизатор - програма, яка реалізує принцип луковичной маршрутизації. Вона дозволяє встановлювати з'єднання користувача з сайтом не безпосередньо, а через ланцюжок з трьох випадково обраних проксі-серверів мережі TOR - вузлів. При цьому для користувача дані шифруються багатоступінчасто, так, що жоден з цих трьох вузлів і цільової сайт не володіють повною інформацією про IP-адресу і конфігурації комп'ютера користувача і зміст цих даних. При цьому користувач отримує новий випадковий IP, змінити який і підключитися через створення нового обговорення вузлів можна за один клік. За рахунок цього забезпечується анонімність користувача при інтернет-серфінгу.
 • Firefox ESR - містить всі актуальні оновлення безпеки версія браузера з подовженим терміном підтримки.
 • Torbutton - плагін для підключення до мережі TOR, відстеження його статусу і зміни основних параметрів мережі.
 • TorLauncher - плагін, який запускає локальну версію TOR (при бажанні користувач може налаштувати також використання свого комп'ютера в якості одного з вузлів-серверів мережі).
 • NoScript - розширення Firefox, браузер можна завантажити з сайту theprogs.ru , Що дозволяє блокувати небажані компоненти сайтів, які загрожують безпеці: скрипти, зображення, flash-анімацію і інші елементи, які можуть використовуватися для збору інформації про користувача.
 • HTTPS-Everywhere, за допомогою якого можна встановлювати зашифроване за технологією HTTPS з'єднання навіть з сайтами, з самого початку не підтримують її.

Можливості Tor Browser

До важливих особливостей програми відносяться:

 • З використанням програми IP-адресу та інші дані користувача стає практично неможливо відстежити. Це корисно для безпечного веб-серфінгу і захисту від агресивної реклами, робить можливим відвідування заблокованих в країні веб-ресурсів і обхід обмежень на використання функцій сайтів по IP.
 • Tor Browser простий в установці, налаштуванні і роботі навіть для малодосвідченого користувача. Інтерфейс повністю російськомовний, а базова установка не вимагає спеціальних знань.
 • Для підвищення безпеки користувача передбачено авто-видалення куків (cookies), кеша і історії браузера. Програма не вимагає установки, а значить, може не залишати ніяких слідів свого використання на жорсткому диску.
 • Актуальна версія програми забезпечує інтернет-серфінг на прийнятній швидкості і підтримує всі сучасні стандарти, що використовуються на веб-сайтах.
 • Після установки браузера користувач отримує доступ до внутрішньої мережі сайтів - прихованих служб. Вони знаходяться в доменній зоні .onion, і в їх число входять інструменти для анонімного пошуку, спілкування, а також каталоги користувальницьких сайтів від електронних бібліотек до різних торгових майданчиків.

Перший запуск браузера ТОР

Як ми бачимо, інтерфейс браузера ТОР ідентичний інтерфейсу FireFox, лише злегка "полегшений". Так що, труднощів користування ви не зустрінете.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача