Статьи

ТОП 5 Кращих Додатків для Відновлення

 1. # 1. Disk Drill
 2. # 2. Restoration
 3. # 3. EaseUS Data Recovery Wizard
 4. # 4. Pandora Recovery
 5. # 5. Recuva
 6. Душевний спокій

Існує кілька відмінних безкоштовних додатків для відновлення файлів. Деякі з них добре відомі на ринку, інші ні. У цій статті ми надамо короткий опис п'яти найкращих програм. Ми розпишемо переваги і можливості використання кожного з цих додатків. В кінці ви знайдете посилання на веб-сторінки, де можна скачати ці безкоштовні програми для відновлення даних.

# 1. Disk Drill

Disk Drill - це програма для відновлення даних, яка знаходиться у вільному доступі. Ця програма, розроблене Cleverfiles, може використовуватися для сканування внутрішніх і зовнішніх пристроїв, що підтримують файлові системи FAT і NTFS.

Додаток має дві дуже важливі додаткові функції запобігання втрати даних.

 • Перша, Recovery Vault, додає як би додатковий шар до папки Кошик і зберігає посилання на будь-який віддалений файл.
 • Друга, Guaranteed Recovery, зберігає копію кожного файлу, переміщеного в раніше обрану папку, наприклад, в Корзину.

Таким чином, є дуже висока ймовірність відновлення випадково видалених файлів в їх початковому стані.

Крім того, Disk Drill дозволяє користувачеві створювати файли зображень у вигляді файлів iso, img та dmg. Це дає можливість користувачеві здійснювати пошук даних в створеному клон, не ризикуючи вихідним джерелом. Ця функція має особливе значення для криміналістики.

Всі ці функції разом роблять Disk Drill комплексним безкоштовним інструментом, який можна отримати без обмежень у відновленні шляхом оновлення до версії Pro. Ви можете також придбати разове довічне оновлення.

Підводячи підсумок, Disk Drill є не тільки безкоштовним і універсальним, а й найкращим рішенням для відновлення даних.

Підводячи підсумок, Disk Drill є не тільки безкоштовним і універсальним, а й найкращим рішенням для відновлення даних

Безкоштовне відновлення даних
Ваш Помічник у Відновлення Видалених фото

# 2. Restoration

Restoration це невелике безкоштовний додаток для відновлення файлів. Його основною характеристикою є простота, так як воно не вимагає складної установки, досить одного кліка на файлі .exe. Більш того, після запуску ви побачите тільки одне вікно, яке містить все необхідне для здійснення відновлення і взагалі сам додаток є дуже простим у використанні.

Це відмінне програмне забезпечення для відновлення даних добуде їх з внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків, карт пам'яті та інших поширених пристроїв зберігання. Воно надає хороші результати сканування і ефективну швидкість відновлення.

Однак з'явилися повідомлення про проблеми роботи Restoration під Windows 8.

В цілому, Restoration є однією з кращих безкоштовних програм для відновлення даних завдяки своїй ефективності і простоті.

В цілому, Restoration є однією з кращих безкоштовних програм для відновлення даних завдяки своїй ефективності і простоті

# 3. EaseUS Data Recovery Wizard

EaseUS Data Recovery Wizard - це не просто ще одне відмінне програмне забезпечення для відновлення даних, але це також і зручне для користувача додаток з інтерфейсом типу провідника Windows з трьома простими процедурами відновлення даних.

Ця програма дозволяє безкоштовно відновити до 2 Гб даних. Воно працює на внутрішніх і зовнішніх жорстких дисках, флеш-накопичувачах USB, картах пам'яті і розділах з файловими системами FAT16, FAT32, NTFS, Ext2, Ext3 і HFS.

Три етапи процесу відновлення даних включають в себе:

 • перше - вибір типу даних,
 • друге - вибір місця розташування,
 • і третій - попередній перегляд і відновлення.

Крім того, компанія має 12-річний досвід роботи в області відновлення даних. У двох словах, EaseUS Data Recovery Wizard - це практичний варіант для випадкових втрат даних. Якщо користувачеві потрібна додаткова можливість відновлення, розробник пропонує оновлення до повної версії.

# 4. Pandora Recovery

Pandora - це безкоштовний додаток для відновлення даних, яке поставляється з майстром, що полегшує використання цього додатка.

Додаток встановлюється на комп'ютер і може відновлювати файли з жорстких дисків, карт пам'яті і з практично будь-якого пристрою, який може бути підключений до комп'ютера Windows. Pandora використовує три різні способи відновлення: Перегляд, Пошук і Сканування Поверхні.

 • Перегляд містить список відновлених файлів.
 • Пошук дозволяє ввести критерії пошуку, такі як ім'я, інтервал дат діапазон розмірів.
 • І, нарешті, Сканування Поверхні виробляє глибокий пошук, займаючи більше часу, але отримуючи більш повні результати.

В цілому, Pandora є дуже цінний варіант для користувача, оскільки це додатки є абсолютно безкоштовним і простим у використанні. Все це робить його придатним для відновлення випадково видалених файлів.

# 5. Recuva

Розроблене Piriform, Recuva може відновити безповоротно видалені файли, які були позначені як вільний простір операційною системою.

Ця безкоштовна програма для відновлення даних може працювати з жорсткими дисками, флеш-накопичувачами USB, картами пам'яті, MP3-плеєрами та іншими пристроями зберігання, з файловими системами FAT і NTFS. Додаток поставляється в 32-розрядної і 64-розрядної версії.

Крім того, додаток Recuva є в що встановлюється і портативному вигляді. Портативна версія має ту перевагу, що захищає вас від можливості перезапису жорсткого диска і, отже, втрати даних під час установки.

Додаток працює як Freemium, що означає, що його функціональність може бути поліпшена за рахунок придбання комерційної ліцензії.

Таким чином, Recuva є хороший вибір для випадкових і частих користувачів, які потребують надійному додатку для відновлення даних.

Безкоштовне відновлення даних
Ваш Помічник у Відновлення Видалених фото

Душевний спокій

В результаті всебічного тестування різних додатків ми впевнені в тому, що Disk Drill є найкращим безкоштовним додатком для відновлення даних для Windows . Вражаючий набір функцій і технічна підтримка для користувачів-новачків забезпечують високі рейтинги для CleverFiles . Пам'ятайте, що ця програма може не тільки відновити ваші втрачені дані, але і захистити вже існуючі файли від випадкового видалення .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача