Статьи

Топ найнебезпечніших міст світу

Поліція Гондурасу. фото AFP

Топ найнебезпечніших міст світу https://cdn.segodnya.ua/img/article/4158/85_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4158/85_tn.jpg 2013-02-08T10: 12: 14 + 02: 00 Світ Складено список міст, де найчастіше відбуваються злочини.

Місто Сан-Педро-Сула в Гондурасі другий рік поспіль визнається найнебезпечнішим населеним пунктом землі з 169 вбивствами на кожні 100 тисяч населення, повідомила напередодні в доповіді мексиканська неурядова організація "Громадська рада в ім'я громадської безпеки та правосуддя".

Друге місце в списку 50 найнебезпечніших міст займає мексиканський курорт Акапулько. Через це місто проходять шляхи наркотрафіку з Центральної Америки в США , Що багато в чому і зумовило показник в 128 вбивств на кожні 100 тисяч жителів протягом року.

Третє місце рейтингу зайняла столиця Венесуели Каракас (119 вбивств на 100 тис. Населення), на четвертій позиції розташувався центральний ( столичний ) Округ Гондурасу, на п'ятому - і мексиканський Торреон.

Укладачі доповіді відзначають, що ситуація в кожному місті багато в чому залежить від зусиль місцевої і центральної влади щодо викорінення злочинності і поліпшення іміджу своїх населених пунктів.

Так, мексиканський місто Сьюдад-Хуарес на кордоні з США, який в 2011 році займав другу строчку серед найнебезпечніших міст світу, в цей раз поліпшив свій рейтинг відразу на 17 позицій з показником в 56 вбивств на кожні 100 тисяч населення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача