Статьи

Топ-7 програм для Windows, які потрібно негайно видалити

  1. 1. Microsoft Silverlight
  2. 2. Все, в назві чого є «Toolbar»
  3. 3. Майже всі, в назві чого є «Cleaner»
  4. 4. Java
  5. 5. Skype Click to Call
  6. 6. QuickTime
  7. 7. «Сміттєві» програми виробників ноутбуків, принтерів і т.д.

Можливо, ви читаєте це на своєму Mac, але ноутбук або віртуальна машина з Windows у вас, швидше за все, є. Наприклад, для того, щоб вирішувати за допомогою ОС від Microsoft ті завдання, які в macOS вирішити досить проблематично. На цей випадок є сенс скористатися керівництвом з видалення непотрібних додатків на Windows.

На цей випадок є сенс скористатися керівництвом з видалення непотрібних додатків на Windows

Перш за все - де знайти ці встановлені програми. Якщо у вас Windows XP, будь ласка, все ж видаліть її цілком або знайдіть їй інше застосування. Якщо у вас Windows 7, 8 або 10, то зайдіть в настройки і наберіть в пошуку «Програми» або «Видалити». І те, і інше дозволить вам знайти пункт «Установка та видалення програми». Нас сьогодні цікавить частина «Видалення».

Якщо ви завантажили список вперше, ви можете здивуватися достатку всяких незрозумілих програм. Це нормально - як пише Delfi, їх дійсно так багато.

1. Microsoft Silverlight

Колись наявність різних розширень і надбудов для браузерів було просто необхідно для перегляду сайтів. Однією з таких надбудов була Microsoft Silverlight, однак, сьогодні ця технологія практично не застосовується, так як навіть сама Microsoft припинила її підтримку - в браузері Edge в Windows 10 її, наприклад, вже немає слова «зовсім». Так що знаходите і сміливо видаляйте - навряд чи в інтернеті залишилися сайти, які прямо ось вимагають наявності Silverlight.

2. Все, в назві чого є «Toolbar»

Bing Bar, Google Toolbar for Internet Explorer, Ask Toolbar, Yahoo! Toolbar, Babylon Toolbar, Yandex Toolbar- ім'я їм легіон. Все, що вони роблять - захаращують ОС своєю присутністю. Можна видаляти рішуче, швидко і безжально, так як якщо цих надбудов було багато, то їх видалення позитивно позначиться на швидкості роботи.

3. Майже всі, в назві чого є «Cleaner»

Ще один клас програм, колись популярний, але сьогодні в основному даремний - всякі «Чистилки», які обіцяють прискорити роботу комп'ютера і захистити його від усілякої зарази. Від троянів найкраще захищають повноцінні антивіруси, а чистити реєстр або видаляти тимчасові файли в століття, коли вільне місце на диску обчислюється терабайт, а пам'ять - гігабайтами, справа досить безперспективне.

Єдиний виняток з цього правила - якщо пам'яті мало, диск теж не гумовий, то залиште CCleaner, так і бути. Він вже не зовсім те (р) т, що був колись, але в певних ситуаціях і як ми вже сказали на слабких машинах, може допомогти.

4. Java

Ще один привіт з минулого. Якщо ви працюєте з якимись спеціальними програмами або веб-сервісами, Java вам може бути потрібна. Але якщо ви звичайний користувач, якому від комп'ютера потрібен інтернет, фотографії подивитися і в ігри пограти, то Java можна сміливо сказати «Давай, до побачення».

Втім, запам'ятайте, що ви її видалили. Якщо щось раптово незабаром перестане запускатися, доведеться сходити ось сюди, скачати і встановити заново.

5. Skype Click to Call

Якщо ви не використовуєте Skype, його краще видалити повністю. В іншому випадку, є сенс відмовитися від цієї «надбудови», яка може бути корисна лише тим, хто перетворив Skype в свій телефон за замовчуванням і раз у раз телефонує з його допомогою по всіх номерах, які тільки зустрічає в інтернеті. На функціонуванні Skype видалення цього плагіна ніяк не позначиться, а працювати ПК може почати швидше.

До речі, будьте пильні - Skype обов'язково спробує встановити надбудову знову при першій слушній нагоді.

6. QuickTime

QuickTime не дуже популярний на Windows проте, якщо з якоїсь причини він встановлений на вашому комп'ютері, програму краще видалити. Розробники виявили в QuickTime для Windows дві критичні уразливості, що дозволяють віддалено запускати довільний код на комп'ютері, після відкриття спеціальної веб-сторінки або файлу. На сьогоднішній день атаки з використанням даних проломів не зареєстровані, однак, що буде завтра - невідомо.

Незважаючи на серйозність вразливостей, в Apple не будуть їх виправляти, так як вирішили припинити підтримку QuickTime для Windows. Останнє оновлення для цього додатка вийшло в січні 2016 року, проте більше оновлень, в тому числі і виправлень помилок не планується. Користувачам настійно рекомендується більше не використовувати даний продукт. В цьому відношенні QuickTime для Windows повторює долю Windows XP і Java.

7. «Сміттєві» програми виробників ноутбуків, принтерів і т.д.

Кожен виробник ноутбуків і багато виробників периферії, на зразок принтерів, фотоапаратів та іншого, так і норовлять встановити в ОС всіляке сміття, причому ставлять його разом з Windows, фактично ще на заводі. Найчастіше зрозуміти, що з цього хоч трохи корисно, а що ні - складно. На цей випадок рекомендується встановити просту утиліту Should I Remove It ?, яка проведе аудит встановлених програм і підкаже, що варто зберегти, а що марно і навіть шкідливо.

, яка проведе аудит встановлених програм і підкаже, що варто зберегти, а що марно і навіть шкідливо

На цей випадок рекомендується встановити просту утиліту Should I Remove It ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.