Статьи

Точка доступу Wi-Fi в Windows 7

 1. Як створити віртуальну точку доступу WiFi в Windows 7: Відео Давайте розглянемо обидва варіанти....
 2. Як роздати Wi-Fi з комп'ютера без роутера: Відео
 3. Створення віртуальної точки доступу WiFi в Windows 7 за допомогою командного рядка: Відео
 4. Створення бездротового з'єднання Комп'ютер-Комп'ютер
 5. Створення бездротової групи в Windows 7 за допомогою сторонніх програм
 6. Як роздати WiFi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Як створити віртуальну точку доступу WiFi в Windows 7: Відео

Давайте розглянемо обидва варіанти. Після чого ви самі зможете визначити, який з них краще використовувати.

Створення віртуальної групи в Windows 7 за допомогою вбудованих засобів

Варто зазначити, що для реалізації даного методу не потрібно пошук і установка сторонніх програм, він працює більш стабільно. Крім цього, ноутбук може використовуватися як точка доступу WiFi в Windows 7 з одночасним прийомом і роздачі інтернету по бездротовому зв'язку.

Справа в тому, що вай-фай адаптер ноутбука здатний працювати одночасно і на прийом, і на віддачу сигналу. Відповідно, він може приймати інтернет і одночасно роздавати його.

Отже, що для цього потрібно? Для початку слід перевірити оновлення для драйверів на модуль бездротового зв'язку і встановити їх. Справа в тому, що застарілі драйвера можуть не підтримувати функцію створення віртуального міні-порту WiFi. Все вирішується простим оновленням програмного забезпечення.

Варто зазначити, що існує два способи, як створити точку доступу WiFi на ноутбуці з OS Windows 7 за допомогою вбудованих засобів:

 • Використовуючи командний рядок.
 • За допомогою створення підключення «Комп'ютер-Комп'ютер».

Як роздати Wi-Fi з комп'ютера без роутера: Відео

Створення домашньої мережі на ноутбуці за допомогою командного рядка

Для цього необхідно запустити командний рядок з правами адміністратора. Робиться це в такий спосіб: натискаєте на клавіатурі комбінацію клавіш Windows + R. У вікні пишете CMD і натискаєте «Enter». Служба автоматично запустить потрібний сервіс з правами адміністратора.

Запуск командного рядка через службу виконати

Далі все просто, потрібно знати тільки команди для створення, запуску та зупинки віртуальної мережі:

 • Створення локальної мережі: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Тут SSID = My_virtual_WiFi - це назва мережі, а Key = 12345678 - це пароль. Ці дані можуть бути іншими, єдине правило - використовувати можна тільки латинські букви і цифри.
 • Запустити роботу бездротової групи: netsh wlan start hostednetwork.
 • Зупинити роботу мережі: netsh wlan stop hostednetwork.

Після написання першої команди в командному рядку слід натиснути «Enter». Якщо все зроблено правильно, то в диспетчері з'явиться нове обладнання ». Крім цього з'явиться нове підключення «Бездротове мережеве з'єднання 2».

Створення віртуальної точки доступу WiFi в Windows 7 за допомогою командного рядка: Відео

На цьому створення віртуальної групи завершено. Якщо потрібно надати загальний доступ до файлів, то необхідно виконати наступне. Відкриваємо центр управління мережами і загальним доступом через трей (як на фото) і заходимо в пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу".

Тут слід включити мережеве виявлення. Крім цього, слід відключити загальний доступ з парольного захистом. Після цього ви можете розшарити будь-яку папку або файл, шляхом натискання на нього правою кнопкою мишки, і вибравши «Загальний доступДомашняя група (читання)»

Після цього ви можете розшарити будь-яку папку або файл, шляхом натискання на нього правою кнопкою мишки, і вибравши «Загальний доступДомашняя група (читання)»

Якщо потрібно, щоб ваша віртуальна точка доступу WiFi в ОС Windows 7 роздавала інтернет всім учасникам групи, то слід повернутися в центр управління мережами і пройти в розділ «Зміна параметрів адаптера». Тут знаходимо підключення, за допомогою якого комп'ютер виходить в інтернет, натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибрати «властивості».

Тут знаходимо підключення, за допомогою якого комп'ютер виходить в інтернет, натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибрати «властивості»

У вікні слід пройти у вкладку «Доступ», де потрібно встановити дві галочки як на фото, а в рядку «Підключення домашньої мережі» необхідно вибрати створену групу «Бездротове мережеве з'єднання 2». Після цього натискаєте «Ок» і закриваєте всі вікна. WiFi точка доступу з адаптера ноутбука з OS Windows 7 готова, тепер до неї можна підключати інші пристрої.

Створення бездротового з'єднання Комп'ютер-Комп'ютер

Перейдемо відразу до справи. Створення точки доступу WiFi на ноутбуці з Windows 7 полягає у виконанні наступних дій:

 • Запускаємо центр управління мережами і натискаємо «Налаштування нового підключення або мережі».
 • У вікні слід вибрати «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер».
 • Далі слід ввести назву групи, вибрати тип безпеки і встановити пароль (ключ безпеки). Назва групи - це назва підключення, до якого в подальшому будуть підключатися інші пристрої. Ключ мережі необхідний для підключення. Внизу слід поставити прапорець «Зберегти параметри цієї мережі».
 • Натискаєте «Далі» і чекаєте, коли віртуальна точка доступу WiFi буде створена в Windows 7.

Натискаєте «Далі» і чекаєте, коли віртуальна точка доступу WiFi буде створена в Windows 7

Залишається лише відкрити загальний доступ. Робиться це аналогічно з попереднім способом. На цьому створення точки доступу WiFi на ноутбуці з Windows 7 завершено.

Створення бездротової групи в Windows 7 за допомогою сторонніх програм

Цей спосіб є найбільш простим. Головне завдання полягає в пошуку і скачуванні підходящої програми. Варто відзначити, що такого ПО досить багато, від самих різних розробників і з різними можливостями. Однак, незважаючи на таке розмаїття, всі вони мають однаковий принцип роботи, і, відповідно настройки.

Все зводиться до чотирьох параметра:

 • Введення назви мережі.
 • Установка типу безпеки.
 • Установка ключа мережі.
 • Вибір з'єднання, за допомогою якого комп'ютер підключений до інтернету (за потреби).

Можливо, будуть і додаткові налаштування, проте, в кожній програмі вони відрізняються, тому описати універсальний метод неможливо. Як правило, до програмного забезпечення додається інструкція.

Як роздати WiFi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Тепер ви знаєте, що WiFi адаптер ноутбука може використовуватися як точка доступу в Windows 7 - це цілком реально. Більш того, створення таких груп легко здійсненно без особливих складнощів і проблем.

Який варіант вибрати в тій чи іншій ситуації вибирати вам. Можна сказати тільки одне - вбудовані засоби працюють більш стабільно, хоча сторонні програми істотно простіше в налаштуваннях.

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Отже, що для цього потрібно?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача