Статьи

Точка доступу Wi-Fi в Windows 7

 1. Як створити віртуальну точку доступу WiFi в Windows 7: Відео Давайте розглянемо обидва варіанти....
 2. Як роздати Wi-Fi з комп'ютера без роутера: Відео
 3. Створення віртуальної точки доступу WiFi в Windows 7 за допомогою командного рядка: Відео
 4. Створення бездротового з'єднання Комп'ютер-Комп'ютер
 5. Створення бездротової групи в Windows 7 за допомогою сторонніх програм
 6. Як роздати WiFi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Як створити віртуальну точку доступу WiFi в Windows 7: Відео

Давайте розглянемо обидва варіанти. Після чого ви самі зможете визначити, який з них краще використовувати.

Створення віртуальної групи в Windows 7 за допомогою вбудованих засобів

Варто зазначити, що для реалізації даного методу не потрібно пошук і установка сторонніх програм, він працює більш стабільно. Крім цього, ноутбук може використовуватися як точка доступу WiFi в Windows 7 з одночасним прийомом і роздачі інтернету по бездротовому зв'язку.

Справа в тому, що вай-фай адаптер ноутбука здатний працювати одночасно і на прийом, і на віддачу сигналу. Відповідно, він може приймати інтернет і одночасно роздавати його.

Отже, що для цього потрібно? Для початку слід перевірити оновлення для драйверів на модуль бездротового зв'язку і встановити їх. Справа в тому, що застарілі драйвера можуть не підтримувати функцію створення віртуального міні-порту WiFi. Все вирішується простим оновленням програмного забезпечення.

Варто зазначити, що існує два способи, як створити точку доступу WiFi на ноутбуці з OS Windows 7 за допомогою вбудованих засобів:

 • Використовуючи командний рядок.
 • За допомогою створення підключення «Комп'ютер-Комп'ютер».

Як роздати Wi-Fi з комп'ютера без роутера: Відео

Створення домашньої мережі на ноутбуці за допомогою командного рядка

Для цього необхідно запустити командний рядок з правами адміністратора. Робиться це в такий спосіб: натискаєте на клавіатурі комбінацію клавіш Windows + R. У вікні пишете CMD і натискаєте «Enter». Служба автоматично запустить потрібний сервіс з правами адміністратора.

Запуск командного рядка через службу виконати

Далі все просто, потрібно знати тільки команди для створення, запуску та зупинки віртуальної мережі:

 • Створення локальної мережі: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Тут SSID = My_virtual_WiFi - це назва мережі, а Key = 12345678 - це пароль. Ці дані можуть бути іншими, єдине правило - використовувати можна тільки латинські букви і цифри.
 • Запустити роботу бездротової групи: netsh wlan start hostednetwork.
 • Зупинити роботу мережі: netsh wlan stop hostednetwork.

Після написання першої команди в командному рядку слід натиснути «Enter». Якщо все зроблено правильно, то в диспетчері з'явиться нове обладнання ». Крім цього з'явиться нове підключення «Бездротове мережеве з'єднання 2».

Створення віртуальної точки доступу WiFi в Windows 7 за допомогою командного рядка: Відео

На цьому створення віртуальної групи завершено. Якщо потрібно надати загальний доступ до файлів, то необхідно виконати наступне. Відкриваємо центр управління мережами і загальним доступом через трей (як на фото) і заходимо в пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу".

Тут слід включити мережеве виявлення. Крім цього, слід відключити загальний доступ з парольного захистом. Після цього ви можете розшарити будь-яку папку або файл, шляхом натискання на нього правою кнопкою мишки, і вибравши «Загальний доступДомашняя група (читання)»

Після цього ви можете розшарити будь-яку папку або файл, шляхом натискання на нього правою кнопкою мишки, і вибравши «Загальний доступДомашняя група (читання)»

Якщо потрібно, щоб ваша віртуальна точка доступу WiFi в ОС Windows 7 роздавала інтернет всім учасникам групи, то слід повернутися в центр управління мережами і пройти в розділ «Зміна параметрів адаптера». Тут знаходимо підключення, за допомогою якого комп'ютер виходить в інтернет, натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибрати «властивості».

Тут знаходимо підключення, за допомогою якого комп'ютер виходить в інтернет, натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибрати «властивості»

У вікні слід пройти у вкладку «Доступ», де потрібно встановити дві галочки як на фото, а в рядку «Підключення домашньої мережі» необхідно вибрати створену групу «Бездротове мережеве з'єднання 2». Після цього натискаєте «Ок» і закриваєте всі вікна. WiFi точка доступу з адаптера ноутбука з OS Windows 7 готова, тепер до неї можна підключати інші пристрої.

Створення бездротового з'єднання Комп'ютер-Комп'ютер

Перейдемо відразу до справи. Створення точки доступу WiFi на ноутбуці з Windows 7 полягає у виконанні наступних дій:

 • Запускаємо центр управління мережами і натискаємо «Налаштування нового підключення або мережі».
 • У вікні слід вибрати «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер».
 • Далі слід ввести назву групи, вибрати тип безпеки і встановити пароль (ключ безпеки). Назва групи - це назва підключення, до якого в подальшому будуть підключатися інші пристрої. Ключ мережі необхідний для підключення. Внизу слід поставити прапорець «Зберегти параметри цієї мережі».
 • Натискаєте «Далі» і чекаєте, коли віртуальна точка доступу WiFi буде створена в Windows 7.

Натискаєте «Далі» і чекаєте, коли віртуальна точка доступу WiFi буде створена в Windows 7

Залишається лише відкрити загальний доступ. Робиться це аналогічно з попереднім способом. На цьому створення точки доступу WiFi на ноутбуці з Windows 7 завершено.

Створення бездротової групи в Windows 7 за допомогою сторонніх програм

Цей спосіб є найбільш простим. Головне завдання полягає в пошуку і скачуванні підходящої програми. Варто відзначити, що такого ПО досить багато, від самих різних розробників і з різними можливостями. Однак, незважаючи на таке розмаїття, всі вони мають однаковий принцип роботи, і, відповідно настройки.

Все зводиться до чотирьох параметра:

 • Введення назви мережі.
 • Установка типу безпеки.
 • Установка ключа мережі.
 • Вибір з'єднання, за допомогою якого комп'ютер підключений до інтернету (за потреби).

Можливо, будуть і додаткові налаштування, проте, в кожній програмі вони відрізняються, тому описати універсальний метод неможливо. Як правило, до програмного забезпечення додається інструкція.

Як роздати WiFi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Тепер ви знаєте, що WiFi адаптер ноутбука може використовуватися як точка доступу в Windows 7 - це цілком реально. Більш того, створення таких груп легко здійсненно без особливих складнощів і проблем.

Який варіант вибрати в тій чи іншій ситуації вибирати вам. Можна сказати тільки одне - вбудовані засоби працюють більш стабільно, хоча сторонні програми істотно простіше в налаштуваннях.

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Отже, що для цього потрібно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.