Статьи

Тимошенко продовжує носитися з ідеєю заманити Януковича на дебати

AFP

Тимошенко продовжує носитися з ідеєю заманити Януковича на дебати https://cdn.segodnya.ua/img/article/1843/86_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1843/86_tn.jpg 2010-01 -12T15: 45: 01 + 02: 00 Вибори президента 2010 Юлия Тимошенко звернулася до телеканалів «Інтер» і ICTV з проханням надати можливість проведення теледебатів з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем у прямому ефірі, як це передбачено в усіх демократичних країнах.

Про це вона сказала на брифінгу в Луцьку.

За словами Тимошенко, вона буде вважати Януковича боягузом, якщо він не прийме її пропозицію провести дебати в прямому телевізійному ефірі.

"Я хочу, щоб правда прояснилася саме в такому діалозі. Чомусь ні Обамі, ні Саркозі, ні Меркель, ні іншим лідерам великих країн не спало на думку ухилятися від дебатів. І тільки Янукович, який панічно боїться будь-якого прямого діалогу, що не знає, що йому відповідати про розвиток країни в майбутньому, про його вчинки в минулому ... Страх є головною його рисою. Я не хочу, щоб країна, не дай Бог, мала шанс отримати такого Президента, який, по-перше, є відвертим боягузом, а, по-друге, просто не розуміє, що він буде робити в цій посади ", - сказала Тимошенко.

Вона знову заявила про те, що запрошує Януковича на теледебати. "Якщо він відмовиться, я буду вважати, що він просто боягуз, не здатний тримати удар", - сказала Тимошенко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.