Статьи

Тимошенко продовжує носитися з ідеєю заманити Януковича на дебати

AFP

Тимошенко продовжує носитися з ідеєю заманити Януковича на дебати https://cdn.segodnya.ua/img/article/1843/86_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1843/86_tn.jpg 2010-01 -12T15: 45: 01 + 02: 00 Вибори президента 2010 Юлия Тимошенко звернулася до телеканалів «Інтер» і ICTV з проханням надати можливість проведення теледебатів з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем у прямому ефірі, як це передбачено в усіх демократичних країнах.

Про це вона сказала на брифінгу в Луцьку.

За словами Тимошенко, вона буде вважати Януковича боягузом, якщо він не прийме її пропозицію провести дебати в прямому телевізійному ефірі.

"Я хочу, щоб правда прояснилася саме в такому діалозі. Чомусь ні Обамі, ні Саркозі, ні Меркель, ні іншим лідерам великих країн не спало на думку ухилятися від дебатів. І тільки Янукович, який панічно боїться будь-якого прямого діалогу, що не знає, що йому відповідати про розвиток країни в майбутньому, про його вчинки в минулому ... Страх є головною його рисою. Я не хочу, щоб країна, не дай Бог, мала шанс отримати такого Президента, який, по-перше, є відвертим боягузом, а, по-друге, просто не розуміє, що він буде робити в цій посади ", - сказала Тимошенко.

Вона знову заявила про те, що запрошує Януковича на теледебати. "Якщо він відмовиться, я буду вважати, що він просто боягуз, не здатний тримати удар", - сказала Тимошенко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача