Статьи

Тимошенко кличе Порошенко на публічні дебати

Тимошенко пропонує Порошенко провести публічні дебати & nbsp; / Фото: Григорій Салай

Тимошенко кличе Порошенко на публічні дебати https://cdn.segodnya.ua/img/article/5165/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5165/22_tn.jpg 2014-04-29T02: 30: 05 + 03: 00 Політика Тимошенко пропонує Порошенко провести публічні дебати

Кандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонує кандидату в президенти, народному депутату Петру Порошенко провести публічні дебати.

"Мені здається, що обов'язково мають відбутися дебати між мною і Петром Порошенко, так як люди повинні обирати усвідомлено. Тому звертаюся до Петра Олексійовича і пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці і за будь-якими правилами", - йдеться в заяві Ю.Тимошенко, опублікованому на сайті "Батьківщини" в понеділок.

Ю.Тимошенко зазначила, що "готова провести ці дебати навіть на 5-му каналі, яким він (П.Порошенко-ред.) Володіє".

Лідер "Батьківщини" також підкреслила, що братиме участь в дебатах кандидатів президентів України на "Першому національному", які дісталися їй у результаті жеребкування.

Як раніше повідомлялося, в рамках проекту "Національні дебати" на "Першому національному" телеканалі кандидат в президенти Юлія Тимошенко буде дебатувати 23 травня з кандидатами Сергієм Тігіпком і Валерієм Коновалюком, а Петро Порошенко 10 травня - з Василем Цушко і Зоряному Шкіряком.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача