Статьи

Тимошенко кличе Порошенко на публічні дебати

Тимошенко пропонує Порошенко провести публічні дебати & nbsp; / Фото: Григорій Салай

Тимошенко кличе Порошенко на публічні дебати https://cdn.segodnya.ua/img/article/5165/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5165/22_tn.jpg 2014-04-29T02: 30: 05 + 03: 00 Політика Тимошенко пропонує Порошенко провести публічні дебати

Кандидат в президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонує кандидату в президенти, народному депутату Петру Порошенко провести публічні дебати.

"Мені здається, що обов'язково мають відбутися дебати між мною і Петром Порошенко, так як люди повинні обирати усвідомлено. Тому звертаюся до Петра Олексійовича і пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці і за будь-якими правилами", - йдеться в заяві Ю.Тимошенко, опублікованому на сайті "Батьківщини" в понеділок.

Ю.Тимошенко зазначила, що "готова провести ці дебати навіть на 5-му каналі, яким він (П.Порошенко-ред.) Володіє".

Лідер "Батьківщини" також підкреслила, що братиме участь в дебатах кандидатів президентів України на "Першому національному", які дісталися їй у результаті жеребкування.

Як раніше повідомлялося, в рамках проекту "Національні дебати" на "Першому національному" телеканалі кандидат в президенти Юлія Тимошенко буде дебатувати 23 травня з кандидатами Сергієм Тігіпком і Валерієм Коновалюком, а Петро Порошенко 10 травня - з Василем Цушко і Зоряному Шкіряком.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.