Статьи

Тимошенко кличе Януковича на публічні дебати в будь-якому форматі

Юлія Тимошенко. Фото: & nbsp; zhuzhaleaks.com & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Тимошенко кличе Януковича на публічні дебати в будь-якому форматі https://cdn.segodnya.ua/img/article/4953/5_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4953/5_tn.jpg 2014-02 -12T14: 20: 17 + 02: 00 Політика Екс-прем'єр готова до дискусії з президентом

Юлія Тимошенко готова вийти на публічні дебати з президентом України Віктором Януковичем про ситуацію в країні.

"Я звертаюся до Віктора Януковича: якщо він хоче публічних дебатів - я готова до повноцінної дискусії про тактичних і стратегічних кроків для виведення України з кризи", - сказала вона.

Тимошенко підкреслила, що для неї не має значення, де саме і в якому форматі будуть проходити такі дебати і чи будуть вони мати прив'язку до виборів.

"Зокрема, дебати можуть відбутися в режимі відеоконференції, обладнання для якої встановлено в моїй тюремної палаті в лікарні в Харкові", - зазначила Тимошенко.

Раніше провести дебати запропонував президенту Віталій Кличко . напередодні в прес-службі президента повідомили, що Янукович готовий до дебатів з Кличком, але не на Майдані Незалежності, як пропонував опозиціонер, а в ефірі одного з телеканалів.

Треба сказати, що лідери опозиції вже розмовляли з Януковичем. Після зустрічі в кінці січня була оголошена амністія для затриманих протестувальників. Крім того, було відправлено у відставку уряд.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача