Статьи

ThpSrv.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ThpSrv.exe
  2. Інформація про фото ThpSrv.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з ThpSrv
  5. ThpSrv сканер

Справжній файл ThpSrv.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Toshiba HDD Protection, розробленого Toshiba.

THPSrv - це абревіатура від T oshiba H DD P rotection S e rv ice

ThpSrv.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є ThpSrv.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ThpSrv.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму TOSHIBA HDD Protection Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи ThpSrv.exe.

Інформація про фото ThpSrv.exe

процес TOSHIBA HDD Protection Service належить програмі TOSHIBA HDD Protection або ThpSrv від TOSHIBA (Www.toshiba.com).

Опис: ThpSrv.exe не є необхідним для Windows. ThpSrv.exe знаходиться немає в папках. Розмір файлу для Windows 10/8/7 / XP становить 0 байт. Опис: ThpSrv
Назва сервісу - Thpsrv.
У процесу немає видимого вікна. Це не системний процес Windows. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. Тому технічний рейтинг надійності 44% небезпеки.
Якщо ви хочете повністю видалити програму, перейдіть в Панель управління ⇒ Програми ⇒ TOSHIBA HDD Protection.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з ThpSrv.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як ThpSrv.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл ThpSrv.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з ThpSrv

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з ThpSrv. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу ThpSrv.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

ThpSrv сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача