Статьи

Тестування дизайну сайту в різних браузерах

  1. Як протестувати сайт на різних браузерах При створенні дизайну сайту необхідно протестувати вийшов...
  2. BrowserShots
  3. IE NetRenderer
  4. Browsrcamp
  5. BrowserPool
  6. BROWSERCAM
  7. Варіанти локальної установки
  8. Установка декількох версій Internet Explorer на один комп'ютер
  9. Використання IETester
  10. Налаштування конфігурацій під віртуальними машинами

Як протестувати сайт на різних браузерах

При створенні дизайну сайту необхідно протестувати вийшов результат у всіх популярних браузерах, щоб переконатися, що все виглядає так, як було задумано. Або, хоча б, немає явних глюків і багів, що призводять до неможливості користування сайтом.

Для тестування можна використовувати спеціально призначені для цього онлайнові сервіси, що показують скріншот вашого сайту під різними браузерами, або локально встановлені браузери різних версій.

Онлайнові сервіси хороші тим, що не вимагають інсталяції, можуть перевіряти вигляд сайту в багатьох браузерах і ОС. Недоліком є ​​платність деяких з них, неможливість перевірки інтерактивності (тобто, наприклад, ви можете ніколи не дізнатися, що кнопка "Купити" не працює під IE 6) і затримка в отриманні результату.

Установка локальних браузерів вимагає часу, створює проблеми конфлікту версій. А різні версії Internet Explorer без спеціальних хитрувань не можуть співіснувати один з одним. На щастя, все-таки є способи встановити різні версії IE на одному комп'ютері, а в першій беті IE 8 розробники зробили можливість вибирати те, яким движком буде отрисовать веб сторінка (IE 7 або IE 8).

онлайнові сервіси

Розглянемо, тепер, онлайнові сервіси, які можуть допомогти в тестуванні наших сайтів.

BrowserShots

сервіс BrowsetShots дозволяє протестувати сайт практично у всіх існуючих скільки-небудь популярних браузерах під різними ОС. В результаті ви отримаєте скріншоти вашого сайту, зроблені в обраних браузерах і ОС. Причому, що осібне зручно, сервіс Скролл сторінки, роблячи скріншоти на всю висоту.

Основним його недоліком є ​​необхідність очікування результату деякий, часто досить тривалий, час (іноді час очікування може досягати більше години). При цьому, зроблені скріншоти стануть недоступні через пів години, тому "піти палити" не вийде і треба не забути натиснути кнопку "Extend" пару раз, щоб продовжити час доступності на пів години і отримати результат.

Є можливість купити платний аккаунт за 10 євро або 15 доларів в місяць, який дає пріоритетний досуп.

IE NetRenderer

Web майстра знають, що найбільше проблем доставляє верстка в IE (в основному, в шостих версіях). Крім того, як я вже говорив саме установка декількох версій IE на один комп'ютер без шаманства неможлива. Якраз ці проблеми дозволяє частково вирішити сервіс IE NetRenderer .

Він вміє робити скріншоти в різних версіях в Internet Explorer (від 5.5 до восьмої бети), працює дуже швидко і навіть вміє поєднувати скріншоти, зроблені в версіях 6 і 7, завдяки чому добре видно різницю. Сервіс безкоштовний і додаткових грошей поки не просить.

Browsrcamp

Browsrcamp робить скріншоти тільки під браузерами Mac OS X. Причому, безкоштовно можна протестувати тільки Сафарі. Якщо хочете подивитися на ваш сайт в інших браузерах, то платите гріш ($ 3 за два дні, $ 7 за тиждень, $ 19 за місяць і $ 99 за рік використання).

BrowserPool

платний сервіс BrowserPool , Вміє робити скріншоти в багатьох ОС і браузерах. Вартість складає 29.99 євро в місяць. Можна отримати безкоштовний тестовий аккаунт.

BROWSERCAM

Якщо вам треба часто тестувати роботу сайту під різними браузерами, а розгортати локальні версії не хочеться або, взагалі, неможливо, то зверніть увагу на BROWSERCAM. Він, також, як і розглянуті вище сервіси, вміє робити скріншоти під різними браузерами і ОС, але його головна сила в тому, що надається віддалений доступ (через VNC) до комп'ютерів з уже встановленими ОС і браузерами, в яких ви можете тестувати свій сайт . Причому, не тільки зовнішній вигляд, але і повноцінну роботу. По суті, цей сервіс бере на себе турботу по установці, налаштуванні та підтримці різних ОС і браузерів. Звісно, ​​не безкоштовно.

Є кілька тарифних планів вартістю від 20 доларів в день (тільки скріншоти) до 1000 доларів в рік (преміум план з усіма можливостями і 10 користувачами). На перший погляд дорогувато, але уявіть, у скільки вам обійдеться адмін, який встановить і налаштує купу різних ОС з браузерами. А ще ж треба купити залізо і ліцензії на платні ОС.

Варіанти локальної установки

Якщо жоден з перерахованих сервісів вам не підійшов, то треба встановити різні версії браузерів на один або кілька локальних комп'ютерів.

Установка декількох версій Internet Explorer на один комп'ютер

Насправді це зовсім не важко, якщо знати як: завантажуєте спеціальний дистрибутив з різними версіями IE і прямуєте інструкцій .

Використання IETester

IETester - спеціальний браузер, призначений для тестування веб-сторінок під різними версіями в Internet Explorer.

Незважаючи на статус альфа версії 0.2.2, браузер цілком працездатний і відмінно підходить для тестування веб-сайтів.

Налаштування конфігурацій під віртуальними машинами

Навіть, якщо ви встановили на свій комп'ютер все потрібні версії браузерів, ви не зможете протестувати сайти під іншими ОС (і під браузерами, яких немає на вашій улюбленій ОС). Крім очевидних способів установки декількох ОС паралельно на один комп'ютер (незручно вести налагодження) або покупки спеціальних комп'ютерів під різні ОС (додаткові витрати на залізо), існує варіант установки ОС, що працюють під управлінням віртуальних машин VMWare або Virtual PC .

Virtual PC безкоштовна і, на мій погляд, трохи спритніші, але дозволяє встановлювати тільки ОС сімейства Windows.

VMWare підтримує більше різних ОС, є серверна версія, яка дуже зручна для середніх і великих фірм, тому що дозволяє запускати віртуальні системи на сервері, керуючи ними з будь-якого комп'ютера офісної мережі, і при цьому, не споживаючи ресурсів локального комп'ютера. В цьому випадку, також, набагато спрощується підтримка і супровід віртуальних систем. Основним недоліком VMWare є платність.

А як ви тестируете свої сайти?

А як ви тестируете свої сайти?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача