Статьи

Терміново! Документи користувачів Google Docs потрапили у відкритий доступ через пошук Яндекса (оновлено)

Твіттер-аккаунт   MDK   звернув увагу, що через помилку з боку Google в пошук Яндекса потрапили таблиці користувачів, які зберігаються в сервісі Google Docs
Твіттер-аккаунт MDK звернув увагу, що через помилку з боку Google в пошук Яндекса потрапили таблиці користувачів, які зберігаються в сервісі Google Docs. Більш того, відкриті через пошук файли можна редагувати. На даний момент вже можна знайти збережені пари логінів і паролів соцмереж та інших сервісів як звичайних користувачів так і комерційних організацій, дані електронних гаманців, дані про роботу повій включаючи розташування і націнки для відкатів, відповіді на екзаменаційні питання і багато іншого.


На даний момент відомо, що можливість редагування знайдених через пошук документів інших користувачів була досить швидко усунена. Втім, це не завадило тому, що величезна кількість таблиць виявилося змінено сторонніми. У той же час інформація в цілому, наприклад, за запитом «Паролі» продовжує залишатися загальнодоступною.

Настійна рекомендуємо перевірити налаштування приватності у всіх документів, які зберігаються в Google Docs і по можливості перенести найбільш важливу і конфіденційну інформацію в інші сервіси.
Оновлене 05.07 о 9:30: в «Яндексі» стверджують, що індексують тільки «відкриту частину інтернету» - ті сторінки, які доступні без введення логіна і пароля. Представник компанії також заявив, що його колеги вже зв'язалися з Google, щоб повідомити про проблему.

«Яндекс» індексує тільки відкриту частину інтернету - ті сторінки, які доступні при переході по посиланнях без введення логіна і пароля. Сторінки, індексація яких заборонена адміністратором сайту у файлі robots.txt, «Яндекс» не індексують, навіть якщо вони знаходяться у відкритій частині інтернету.

У середу ввечері в службу підтримки звернулися користувачі зі скаргами на проблему доступності файлів на docs.google.com. Наша служба безпеки пов'язується зараз з колегами з Google, щоб звернути їх увагу на те, що в цих файлах може виявитися приватна інформація », - розповів прес-секретар« Яндекса »Ілля Грабовський.

За повідомленнями користувачів, вже близько години ночі з видачі «Яндекса» зникли документи користувачів Google Docs.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.