Статьи

Тепер оформити замовлення в Бандлера ще простіше! Нові боти для тих, хто часто використовує месенджери

 1. Telegram
 2. Viber
 3. докладна інструкція
 4. Крок 2. Вхід до акаунту
 5. Крок 3. Вибір посередника
 6. Крок 4. Оформлення замовлення
 7. Крок 5. Рахунок
 8. Крок 6. Повідомлення про оплату

Бандлер не стоїть на місці, постійно вдосконалюється і розвивається і ми, нарешті, готові повідомити про запуск супер-помічників для покупців - месенджер спамерських пошукових роботів!

Отже, ми запустили наших ботів в двох найбільш популярних месенджерах - Viber і Telegram !

За допомогою бота покупці можуть:

 • Оформляти замовлення з мобільного телефону використовуючи Telegram або Viber
 • Отримувати рахунки на оплату
 • Повідомляти про внесення платежу на баланс
 • Отримувати повідомлення про зміну статусу замовлення

Більш докладно про те, як їх використовувати, ви можете дізнатися на нашому Youtube каналі. Обов'язково підпишіться на нього, якщо не хочете пропустити інші наші відео!

Перш за все, подивіться навчальні ролики про те, як користуватися ботами для оформлення замовлень:

Telegram

Telegram

Viber

Viber

Якщо після цього залишаться питання, то нижче докладна інструкція.

докладна інструкція

Крок 1. Пошук Бота

Знайти їх досить просто. Для цього достатньо перейти по одному з посилань:

 1. Telegram: https://t.me/BunddlerBot
  або https://t.me/BunddlerBot?start=<ник посередника>
 2. Viber: viber: // pa? chatURI = BunddlerBot
  або viber: // pa? chatURI = BunddlerBot & context = <нік посередника>

Бота в Телеграма можна також знайти в пошуку самого Телеграма за запитом @BunddlerBot

Крок 2. Вхід до акаунту

Для початку введіть email, на який ви реєстрували (або хочете зареєструвати) обліковий запис в Бандлера і пароль від нього. Якщо ви не пам'ятаєте пароль, то замість нього можна скористатися одноразовим ключем, який автоматично відправляється вам на пошту.

Зверніть увагу, що для зручності користувачів Телеграма ми додали ще один етап входу на самому початку, а саме - Відправка номера телефону. Для цього потрібно натиснути на кнопку "Відправлення телефону", яка знаходиться внизу екрану. Якщо цей номер прив'язаний до вашого аккаунту в Бандлера, то вхід відбудеться автоматично.

Крок 3. Вибір посередника

Після входу в обліковий запис у вас автоматично підтягнеться посередник, у якого ви вже оформляли замовлення. Якщо їх буде кілька, то вам буде запропоновано вибрати одного. Але не хвилюйтеся, в будь-який момент ви зможете змінити свій вибір у налаштуваннях бота.

Крок 4. Оформлення замовлення

Натисніть на кнопку "+ Товар", щоб почати заповнення замовлення. Після цього боту потрібно трохи допомоги і він швидше за все попросить відповісти на кілька уточнюючих питань, на кшталт необхідного вам розміру або кольору. Далі ви можете продовжити заповнення вашого замовлення або відразу відправити його посереднику натиснувши на кнопку "Замовити".

Крок 5. Рахунок

Через деякий час після оформлення замовлення, посередник відправить вам рахунок на оплату. Ви його зможете переглянути в налаштуваннях замовлення на сайті, у вашій ел. поштою (тільки якщо ви підтвердили адресу), а також він буде вам відправлений прямо в цьому ж чаті. Усередині ви знайдете всю інформацію про вашому замовленні та інструкції по оплаті.

Крок 6. Повідомлення про оплату

Після того, як ви зробили переказ грошей по рахунку, відкрийте Налаштування> + Оплата, щоб повідомити посереднику про це. Це значно прискорить обробку вашого замовлення.

Згодом можливості бота будуть розширюватися. Слідкуйте за оновленнями в нашому блозі .

Me/BunddlerBot?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача