Статьи

Tele2 назвав тариф, на який абоненти переходять найактивніше

Новий тарифний план полюбився абонентам.

Стільниковий оператор Tele2 розкрив, який саме тариф користується найбільшою популярністю восени 2018 року. З'ясувалося, що абоненти найчастіше підключаються до тарифного плану « Мій безліміт », Який пропонує повністю безлімітний інтернет без обмежень. Однією з причин популярності тарифу є те, що за перші два тижні використання тарифу абоненти платити не повинні.

Тарифний план «Мій безліміт» є один з найновіших у Tele2. Незважаючи на це, він моментально став хітом продажів серед існуючих абонентів і тих, хто переходить в Tele2 з інших операторів зі збереженням номера. Про це Tele2 офіційно повідомляє на своєму офіційному сайті.

Тариф «Мій безліміт» передбачає безлімітні дзвінки на номери Tele2 по всій Росії, 500 хвилин дзвінків на номери інших операторів і повністю безлімітний інтернет без обмежень. Що дуже важливо, умови безліміту зберігаються при поїздках по Росії. У багатьох інших операторів безлімітний інтернет без обмежень працює тільки в домашньому регіоні.

У багатьох інших операторів безлімітний інтернет без обмежень працює тільки в домашньому регіоні

Абонентська плата за тарифом «Мій безліміт» різниться в залежності від регіону. У Москві вона становить 500 рублів на місяць, а, наприклад, в Санкт-Петербурзі вже 350 рублів на місяць. У більшості регіонів Росії плата за тарифом зменшена.

Tele2 пропонує безкоштовно спробувати тариф «Мій безліміт» протягом двох тижнів. Абонентську плату не потрібно вносити протягом перших 14 днів використання тарифу.

джерело: Tele2 .

Інші корисні статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Tele2 назвав тариф, на який абоненти переходять найактивніше

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача