Статьи

Техпідтримка WebMoney: телефон служби підтримки, горачая лінія, допомога

  1. Гаряча лінія WebMoney
  2. Як зареєструватися в WebMoney Keeper Classic: Відео
  3. База знань і форум WebMoney

Багато вже стикалися зі службою техпідтримки на тому чи іншому сервісі в Інтернеті Багато вже стикалися зі службою техпідтримки на тому чи іншому сервісі в Інтернеті. Десь вона, на наш погляд, ефективніше, швидше і позитивніше, десь викликає нарікання. Важливо зауважити, що всі люди різні. Як серед користувачів, таки і серед представників техпідтримки сервісу. Збої в системі завжди трапляються, ми іноді помиляємося. Для цього і існує служба допомоги на сайтах. Техпідтримка WebMoney пропонує нам такі послуги, як онлайн сервіс, супровід по телефону, форум, базу знань Wiki.

Зміст статті

Гаряча лінія WebMoney

Основним і найпотужнішим інструментом допомогою сервісу WebMoney є звернення в службу за допомогою електронної форми на сайті. Причому системою закладена можливість подачі заявки на дозвіл проблеми навіть незареєстрованим користувачам або своєму клієнту, який втратив з тієї чи іншої причини доступ до захищених сторінках сайту.

  1. Вгорі праворуч вибираємо пункт меню "Про систему", потім "Технічна підтримка". І тут ми зустрінемо три напрямки подальших дій.
  2. І відразу ж нам буде запропонована сторінка, на якій можна дізнатися телефони сервісу в Москві і Санкт-Петербурзі. У ряді випадків ця гаряча лінія WebMoney може бути швидко і ефективно використана для того, щоб отримати допомогу.

У ряді випадків ця гаряча лінія WebMoney може бути швидко і ефективно використана для того, щоб отримати допомогу

До недавнього часу на сервісі WebMoney телефон підтримки був відсутній. І ця обставина різко збільшувало число критиків системи. Як бачимо, на сьогодні ця проблема вирішується. На сторінці є також інші контакти. Нам пропонують скористатися електронною адресою для відправлення листа, в якому теж можна сформулювати своє питання, дізнатися умови співпраці.

Читайте також

Як зареєструватися в WebMoney Keeper Classic: Відео

Технічна підтримка WM Technical Support

На сторінці Support буде надана посилання на сервіс технічної підтримки WebMoney support.wmtransfer.com, де нам буде запропонована веб форма з полями для вибору теми, написання повідомлення і електронної адреси. Адреса необхідний для того, щоб отримати лист зі генерованої посиланням. Потім ми обов'язково повинні перейти за цим посиланням, щоб система зареєструвала наше звернення, створивши тікет (квиток) з номером, який буде одночасно і номером заявки.

За цим номером нам буде легше орієнтуватися при спілкуванні з фахівцями служби підтримки і відслідковувати терміни задоволення претензії.

За цим номером нам буде легше орієнтуватися при спілкуванні з фахівцями служби підтримки і відслідковувати терміни задоволення претензії

Тут слід підкреслити, що відповідь прийде завжди. Не відразу, але досить швидко. Правда, можуть послідувати ще навідні, уточнюючі питання, допомога буде надана, якщо проблема не виходить за рамки можливостей сервісу.

Зокрема, якщо ми, наприклад, виплатимо шахраям гроші за власною ініціативою і вони будуть зняті з їхнього гаманця WebMoney до того, як ми звернемося за допомогою до арбітражу , То служба буде безсила у вирішенні цього казусу.

Читайте також

База знань і форум WebMoney

Безумовно, служба підтримки WebMoney в основі своїй представлена ​​онлайн сервісом і гарячою лінією. Але не можна залишити без уваги такий вид допомоги, як Wiki і forum WebMoney. Часто навіть буває швидше і простіше, ніж звертатися за допомогою по телефону або вступати в переписку, пошукати потрібну пораду на сайті в розділі "Питання і Відповіді" або FAQ. Мабуть, для більшої структуризації інформації, в системі допомоги вебмані є обидва ці розділу. Увага! "Питання і Відповіді" і "FAQ" - це два різних розділу першої допомоги.

Ну і одним з живих джерел необхідної допомоги на різні теми є форму WebMoney. Як завжди, часто з нальотом сарказму і повчальності старожилів по по відношенню до новачків, але тим не менш дуже цінний ресурс для отримання знань про систему WebMoney.

Техпідтримка WebMoney: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача