Статьи

Тариф «Мегафон - Все включено S»

 1. Опис тарифу «Мегафон - Все включено S»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено S»
 3. Особливості тарифу «Мегафон - Все включено S»
 4. Як підключити тариф «Мегафон - Все включено S»
 5. Як відключити тариф «Мегафон - Все включено S»

Всі оператори стільникового зв'язку активно просувають свої тарифи з абонентською платою

Всі оператори стільникового зв'язку активно просувають свої тарифи з абонентською платою. Такі тарифні плани вигідні для операторів і користуються популярністю серед абонентів. Подібні тарифи привабливі тим, що включають пакети хвилин, SMS та інтернет-трафіку. Компанія Мегафон надає уваги своїх клієнтів лінійку тарифів «Все включено». Одним з найдешевших в цій лінійці є тариф «Мегафон - Все включено S». Даний тарифний план діє дому та в поїздках по Росії.


В рамках даного огляду ми наведемо докладний опис тарифу «Все включено S» від Мегафона, розповімо про характерні йому особливості та недоліки. Також ви зможете почитати відгуки про тариф «Мегафон - Все включено S» і поділитися власною думкою з іншими читачами. Мета даної статті полягає в тому, щоб ви отримали повне уявлення про тариф і змогли з легкістю вирішити, чи підходить вона вам чи ні.

 • Увага
 • Залежно від регіону розмір абонентської плати і включені в тариф пакети можуть відрізнятися. Принцип роботи тарифного плану залишається той же. У статті наведені цифри, актуальні для Москви і Підмосков'я. Одержати більш детальну інформацію у своєму регіоні можна на офіційному сайті Мегафона в описі тарифу. Перейдіть за цим посиланням і вкажіть Ваш регіон.

Опис тарифу «Мегафон - Все включено S»


Тариф «Все включено S» Мегафон передбачає щомісячну абонентську плату в розмірі 300 рублів для Москви і Підмосков'я. У деяких регіонах передбачена щодобовий плата. Абонентська плата за тарифом «Мегафон - Все включено S» коливатися в діапазоні від 8,4 руб. на добу (більшість регіонів) до 350 рублів на місяць (Санкт-Петербург і область). Пакети хвилин, SMS та Інтернету трафіку також будуть відрізнятися в залежності від регіону. Актуальну інформацію для вашого населеного пункту можна отримати на офіційному сайті оператора. Як приклад наведемо дані для Москви і Підмосков'я.

Тариф «Мегафон - Все включено S» включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери Мегафона будинку і в поїздках по Росії (з 1441-хвилини на добу, вартість хвилини розмови складе 1,6 руб.);
 • 300 хвилин для дзвінків на номери Мегафона Росії та інших операторів домашнього регіону;
 • 200 SMS на мобільні номери домашнього регіону і Мегафона Росії;
 • 2 ГБ інтернету в домашньому регіоні і в поїздках по Росії;
 • 1 фільм і пакет ТВ-каналів «Мегафон» (інтернет-трафік не тарифікується).

Все це включено в тариф «Мегафон - Все включено S». Якщо вам цього мало, то краще відразу розглянути інші тарифи Мегафон . Якщо Вас цікавить саме цей тарифний план, але включених в нього пакетів для Вас недостатньо, то будьте готові до додаткових витрат. Скільки і за що доведеться платити ми розповімо нижче.

Варто також приділити окрему увагу акції, учасниками якої автоматично стає все абоненти, які перейшли на один з тарифних планів лінійки «Все включено S». В рамках даної акції абонентам надається 1 фільм і пакет ТВ-каналів «Мегафон», при цьому інтернет-трафік не тарифікується. Тобто, у вас з'явиться можливість дивитися Мегафон-ТВ (більше 50 каналів) безкоштовно і не переживати про витрачання трафіку. Акція діє по всій Росії, крім республіки Крим та м.Севастополь. Під час перегляду каналів через браузер Google Chrome трафік враховується.

В тариф включено такі додаткові послуги:

 • Визначник номера;
 • Очікування виклику;
 • Утримання визова7;
 • Конференц зв'язок;
 • Заборона виклику з апарату; Міжміський і міжнародний доступ;
 • Міжнародний роумінг; «Калейдоскоп» 8;
 • «Мегафон-Пошта»;
 • «Хто дзвонив +» 9;
 • «Я телефонував +»;
 • «SMS-чек»;
 • «Автоподовження».

Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено S»

300 хвилин, 200 SMS та 2 ГБ інтернету - не дуже багато. Якщо цих пакетів вам недостатньо, необхідно змінити тариф на більш відповідний або ж доведеться оплачувати послуги понад пакет. Також не варто забувати про послуги стільникового зв'язку, які не включені в тариф «Мегафон - Все включено S». Щоб не розчаруватися в тарифному плані через деякий час після підключення, потрібно заздалегідь ознайомитися з цінами на послуги зв'язку.

Тарифу «Все включено S» характерні наступні розцінки:

 • Вхідні дзвінки - 0 руб;
 • Дзвінки на номери Мегафон будинку і в поїздках по Росії - 0 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,6 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 3 руб;
 • Переадресація дзвінків на всі мобільні і міські номери Домашнього регіону - 2,5 руб;
 • Вхідні SMS та MMS - 0 руб;
 • Вихідні SMS на номери операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 2,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери Мегафон Росії - 3,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери інших операторів Росії - 3,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери операторів інших країн - 5 руб;
 • Після вичерпання пакета інтернет-трафіку автоматично підключається опція «автоподовження», в рамках якої надається додаткова пакет трафіку - 200 МБ, вартість одного пакету - 30 руб.

На підставі інформації про ціни порахуйте, скільки приблизно вам буде коштувати тариф «Мегафон - Все включено S». Якщо ваші витрати і перевищують абонентську плату, з метою економії має сенс розглянути інший тарифний план. Наприклад, вас може зацікавити тариф «Мегафон - Все включено M» , Який передбачає щомісячну плату в розмірі 500 рублів і включає 550 хвилин, 400 SMS та 5 ГБ інтернету.

Особливості тарифу «Мегафон - Все включено S»

Улюбленому тарифного плану характерний ряд особливостей і тариф «Все включено S» від Мегафона не виняток
Улюбленому тарифного плану характерний ряд особливостей і тариф «Все включено S» від Мегафона не виняток. На жаль, оператор намагається піднести свої тарифи тільки з кращого боку, при цьому про недоліки абоненти дізнаються вже через деякий час після переходу на тарифний план. Нижче наведені особливості та недоліки тарифу «Мегафон - Все включено S». Якщо у вас є чим доповнити цей список, залишайте відгуки.

Тарифу «Все включено S» характерні наступні особливості:

 1. Доступний в рамках тарифу пакет хвилин для дзвінків на номери інших операторів (300 хвилин) витрачається в тому числі і при здійсненні дзвінків на номери Мегафон за межі домашнього регіону;
 2. При переході на тариф списується половина щомісячної абонентської плати і надається половина місячного обсягу трафіку. З 16-х діб списується друга половина абонентської плати і надається друга половина місячного обсягу трафіку. Далі списання абонентської плати і надання трафіку проводиться щомісячно в повному обсязі в дату підключення.
 3. При переході на тариф автоматично підключається послуга «Калейдоскоп». Послуга безкоштовна, тарифікуються тільки запити контенту;
 4. При підключенні тарифу активується послуга «Хто дзвонив +». Послуга надається безкоштовно до 31 серпня 2017 року. Далі абонентська плата складе 0,6 руб. на добу. Для відключення наберіть на телефоні * 581 * 3 #;
 5. Договір про надання послуг зв'язку вважається розірваним з ініціативи абонента в разі невикористання послуг більше 90 календарних днів поспіль за умови знаходження балансу особового рахунку рівним порогу відключення або нижче порога відключення;
 6. При вичерпанні пакета інтернет-трафіку автоматично підключається опція «Продовж швидкість». Обсяг додаткового пакета - 200 МБ, вартість одного пакету - 30 рублів;
 7. При користуванні послугою «Виділений IP-адреса» інтернет-трафік оплачується за тарифом 9,90 руб. за 1 МБ. Обсяг, включений в тарифний план, не витрачається;
 8. При знаходженні на території Республіки Крим та м.Севастополь передплачений пакет трафіку не діє на вхідні дзвінки та вихідні дзвінки на Мегафон Росії;
 9. Чи не витрачений в попередньому місяці трафік, на наступний місяць не переноситься і не акумулюється;
 10. В рамках акції при переході на тариф безкоштовно надається послуга MegaFon.TV. Не тарифікується інтернет-трафік при перегляді Контенту через мережу Мегафон, за винятком перебування на території Республіки Крим та м.Севастополь, а також випадків перегляду Контенту через браузер Google Chrome до 19.02.2016.

Як підключити тариф «Мегафон - Все включено S»

Для багатьох регіонів тариф «Мегафон - Все включено S» є найдешевшим тарифним планом з абонентською платою
Для багатьох регіонів тариф «Мегафон - Все включено S» є найдешевшим тарифним планом з абонентською платою. Дешевше тільки тариф «Все включено XS», ЗАСЛАННЯ але він доступний не скрізь. Якщо умови тарифу вас повністю влаштовують і ви вже знайомі з характерними йому особливостями, то можете сміливо переходити на даний тарифний план. Вартість переходу на тариф - 0 руб. Мінімальний авансовий платіж - 300 рублів.

Підключити тариф «Мегафон - Все включено S» можна одним з таких способів:

 • Наберіть на своєму телефоні коротку команду: * 105 * 0033 #;
 • Надішліть SMS-повідомлення з будь-яким текстом на номер 0500933;
 • Зателефонуйте за номером 0500933 і слідуйте підказкам автоінформатора;
 • Скористайтеся особистим кабінетом Мегафона;
 • Купіть SIM-карту з тарифом в найближчому салоні Мегафона або на сайті оператора.

Як відключити тариф «Мегафон - Все включено S»

Якщо ви розчарувалися в тарифі «Все включено S» або знайшли для себе більш вигідну пропозицію, можна без праці відключити тарифний план. Досить активувати новий тариф, щоб старий автоматично відключився. Ніяких спеціальних команд для відключення тарифу не передбачено. За замовчуванням кожна SIM-карта повинна бути підключена до того чи іншого тарифного плану, тому ви не можете просто відключити тариф, спочатку потрібно підключити інший. Пошук найбільш вдалого для Вас тарифний план і виконайте перехід на нього зручним для себе способом.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача