Статьи

Свята в Горлівці стали трагедією: загиблі мирні жителі і обстріл школи

У Горлівці продовжують гинути мирні жителі. Фото: vk.com/nasha_gorlovka

Свята в Горлівці стали трагедією: загиблі мирні жителі і обстріл школи Степан Сич https://cdn.segodnya.ua/img/article/5820/6_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5820/6_tn .jpg 2015-01-04T12: 43: 36 + 02: 00 Донбас Жителі намагаються покинути місто

Новий рік Горлівка зустріла під звуки пострілів і автоматних черг. В результаті обстрілу є жертви серед мирного населення. Так, 31 грудня загинув чоловік, його дружина отримала поранення. 1 січня бойові дії забрали життя ще одного місцевого жителя, ще одна жінка отримала поранення середньої тяжкості.

У свою чергу місцеві комунальники повідомляють про те, що в новорічну ніч снаряд потрапив в 35-ий будинок по вулиці Вознесенського, де в результаті була порушена система опалення. Крім того, проблемним питанням залишається відсутність електроенергії в котельні №32 КП "Угольок", що опалює три багатоквартирних будинки в селищі майорських . В даний час допуск комунальників до місця аварійної ситуації відсутня, в зв'язку з чим проведення ремонтно-відновлювальних робіт затягується.

Також в ніч на 2 січня під черговий обстріл потрапила 30-я школа - тут пошкоджено засклення фасаду будівлі і класних кімнат. В даний момент скління відновлюється наявними підручним матеріалом.

Через обстановки, що склалася багато місцевих жителів намагаються продати або здати в оренду своє житло і виїхати з міста. Однак попит набагато нижче пропозицій. Ціну пропонують зовсім невисоку. Так, за однокімнатну квартиру пропонують в середньому близько 500 грн. у місяць.

У свою чергу військовий експерт Дмитро Тимчук повідомив про те, що в районі Горлівки тактичний підрозділ російських військ (до посиленої роти), залишивши спостерігачів і бойову охорону, відійшло вглиб бойових порядків.

Нагадаємо, в Донецьк повернувся комендантську годину.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача