Статьи

Свята в Горлівці стали трагедією: загиблі мирні жителі і обстріл школи

У Горлівці продовжують гинути мирні жителі. Фото: vk.com/nasha_gorlovka

Свята в Горлівці стали трагедією: загиблі мирні жителі і обстріл школи Степан Сич https://cdn.segodnya.ua/img/article/5820/6_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5820/6_tn .jpg 2015-01-04T12: 43: 36 + 02: 00 Донбас Жителі намагаються покинути місто

Новий рік Горлівка зустріла під звуки пострілів і автоматних черг. В результаті обстрілу є жертви серед мирного населення. Так, 31 грудня загинув чоловік, його дружина отримала поранення. 1 січня бойові дії забрали життя ще одного місцевого жителя, ще одна жінка отримала поранення середньої тяжкості.

У свою чергу місцеві комунальники повідомляють про те, що в новорічну ніч снаряд потрапив в 35-ий будинок по вулиці Вознесенського, де в результаті була порушена система опалення. Крім того, проблемним питанням залишається відсутність електроенергії в котельні №32 КП "Угольок", що опалює три багатоквартирних будинки в селищі майорських . В даний час допуск комунальників до місця аварійної ситуації відсутня, в зв'язку з чим проведення ремонтно-відновлювальних робіт затягується.

Також в ніч на 2 січня під черговий обстріл потрапила 30-я школа - тут пошкоджено засклення фасаду будівлі і класних кімнат. В даний момент скління відновлюється наявними підручним матеріалом.

Через обстановки, що склалася багато місцевих жителів намагаються продати або здати в оренду своє житло і виїхати з міста. Однак попит набагато нижче пропозицій. Ціну пропонують зовсім невисоку. Так, за однокімнатну квартиру пропонують в середньому близько 500 грн. у місяць.

У свою чергу військовий експерт Дмитро Тимчук повідомив про те, що в районі Горлівки тактичний підрозділ російських військ (до посиленої роти), залишивши спостерігачів і бойову охорону, відійшло вглиб бойових порядків.

Нагадаємо, в Донецьк повернувся комендантську годину.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.