Статьи

Суд заарештував на 2 місяці затриманого "депутата міськради" Євпаторії

Затриманий "депутат". Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

"Депутата" -предателя з Євпаторії взяли під варту https://cdn.segodnya.ua/img/article/11285/91_main_new.1522965453.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11285/91_tn.1522965453 .jpg 2018-04-06T00: 48: 15 + 03: 00 Україна Суд в Херсонській області задовольнив клопотання прокуратури АР Крим про обрання запобіжного заходу затриманому "депутату" незаконно створеного Євпаторійської міськради

Депутату так званого "Євпаторійської міської ради" обрали запобіжний захід - утримання під вартою.

Про це повідомив заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко в Facebook.

"Поки хтось з метою власного піару і імітування" бурхливої діяльності ", хизувався чужими напрацюваннями, співробітники прокуратури Автономної Республіки Крим та ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м Херсон) виконували свої професійні обов'язки в результаті чого раніше повідомленою про підозрі за ч. 2 ст. 110 КК України депутату незаконно створеного Євпаторійської міської ради обрано запобіжний захід - утримання під вартою ", - написав він.

Нагадаємо, напередодні в Херсоні групою осіб була зроблена спроба відбити у працівників ГУ СБУ в АРК недавно затримане на КПВВ особа, ймовірно активно залучена до встановлення окупаційної влади в Криму, "депутата" окупаційного органу влади в Євпаторії, якому обирали запобіжний захід у херсонському суді.

Як повідомлялося, 3 квітня 2018 року Служба безпеки затримала в пункті пропуску "Чаплинка" на адміністративному кордоні з включеним Кримом депутата так званого "Євпаторійської міської ради".

Пізніше прокуратура АРК повідомила, що затриманому оголосили підозру за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України - ред.).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.