Статьи

Створюємо ідеальні панорами і об'ємні фото: кращі способи

 1. Google Street View: додаток для об'ємних фото
 2. Секрети Android і iOS: на що здатне додаток «Камера»
 3. Як створити ідеальну панораму?

Ідеальні панорами і об'ємні знімки з охопленням 360 градусів можна зробити навіть на звичайний смартфон. Досить встановити спеціальний додаток і слідувати нашим радам.

Google Street View: додаток для об'ємних фото

За допомогою програми Google Street View, яке безкоштовно доступне для Android і iOS , Можна створювати справжні 360-градусні фотопанорами.

За допомогою програми Google Street View, яке безкоштовно доступне для  Android  і  iOS  , Можна створювати справжні 360-градусні фотопанорами

Google Street View

 • Після установки програми натисніть на помаранчеву іконку камери в правому нижньому кутку. Тут можна вибрати, чи хочете ви підключити додаток до професійної панорамної 360-градусної камері, імпортувати 360-градусне фото або використовувати камеру телефону.
 • Щоб зробити об'ємний знімок, вам доведеться кілька разів повернутися навколо своєї осі, тримаючи телефон під різними кутами. Головне - слідкуйте за тим, щоб у вас не закрутилася голова.
 • Під час зйомки панорамної фотографії додаток відображає помаранчеві точки, на яких необхідно орієнтувати камеру.
 • Зробивши знімок, почекайте трохи, поки додаток його запише.

Секрети Android і iOS: на що здатне додаток «Камера»

Якщо ви не хочете встановлювати додаток Google Street View, використовуйте стандартний додаток «Камера», яке є на будь-якому смартфоні з ОС Android або IOS Якщо ви не хочете встановлювати додаток Google Street View, використовуйте стандартний додаток «Камера», яке є на будь-якому смартфоні з ОС Android або IOS. Стандартний додаток не дозволить зробити справжній 360-градусний знімок , Так як така зйомка не включає в кадр області землі і неба, але результат все одно може вийти цілком гідним:

 • Відкрийте програму «Камера» і виберіть режим «Панорама». Після початку зйомки на екрані смартфона з'явиться лінія, уздовж якої необхідно переміщати пристрій.
 • Щоб зробити знімок з непомітними переходами, повільно повертайтеся навколо своєї осі.

Як створити ідеальну панораму?

Щоб у вас завжди виходили ідеальні панорамний фото, не забувайте про двох важливих чинниках: Щоб у вас завжди виходили ідеальні панорамний фото, не забувайте про двох важливих чинниках:

 • Фотографуйте в спокійному оточенні: найкраще, якщо в кадр не потраплять рухомі люди або машини.
 • Створюйте панорамні знімки в умовах рівномірного освітлення, щоб уникнути різких переходів на готової фотографії.

Читайте також:

Фото: Google, pixabay.com

Як створити ідеальну панораму?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача