Статьи

Створюємо ідеальні панорами і об'ємні фото: кращі способи

 1. Google Street View: додаток для об'ємних фото
 2. Секрети Android і iOS: на що здатне додаток «Камера»
 3. Як створити ідеальну панораму?

Ідеальні панорами і об'ємні знімки з охопленням 360 градусів можна зробити навіть на звичайний смартфон. Досить встановити спеціальний додаток і слідувати нашим радам.

Google Street View: додаток для об'ємних фото

За допомогою програми Google Street View, яке безкоштовно доступне для Android і iOS , Можна створювати справжні 360-градусні фотопанорами.

За допомогою програми Google Street View, яке безкоштовно доступне для  Android  і  iOS  , Можна створювати справжні 360-градусні фотопанорами

Google Street View

 • Після установки програми натисніть на помаранчеву іконку камери в правому нижньому кутку. Тут можна вибрати, чи хочете ви підключити додаток до професійної панорамної 360-градусної камері, імпортувати 360-градусне фото або використовувати камеру телефону.
 • Щоб зробити об'ємний знімок, вам доведеться кілька разів повернутися навколо своєї осі, тримаючи телефон під різними кутами. Головне - слідкуйте за тим, щоб у вас не закрутилася голова.
 • Під час зйомки панорамної фотографії додаток відображає помаранчеві точки, на яких необхідно орієнтувати камеру.
 • Зробивши знімок, почекайте трохи, поки додаток його запише.

Секрети Android і iOS: на що здатне додаток «Камера»

Якщо ви не хочете встановлювати додаток Google Street View, використовуйте стандартний додаток «Камера», яке є на будь-якому смартфоні з ОС Android або IOS Якщо ви не хочете встановлювати додаток Google Street View, використовуйте стандартний додаток «Камера», яке є на будь-якому смартфоні з ОС Android або IOS. Стандартний додаток не дозволить зробити справжній 360-градусний знімок , Так як така зйомка не включає в кадр області землі і неба, але результат все одно може вийти цілком гідним:

 • Відкрийте програму «Камера» і виберіть режим «Панорама». Після початку зйомки на екрані смартфона з'явиться лінія, уздовж якої необхідно переміщати пристрій.
 • Щоб зробити знімок з непомітними переходами, повільно повертайтеся навколо своєї осі.

Як створити ідеальну панораму?

Щоб у вас завжди виходили ідеальні панорамний фото, не забувайте про двох важливих чинниках: Щоб у вас завжди виходили ідеальні панорамний фото, не забувайте про двох важливих чинниках:

 • Фотографуйте в спокійному оточенні: найкраще, якщо в кадр не потраплять рухомі люди або машини.
 • Створюйте панорамні знімки в умовах рівномірного освітлення, щоб уникнути різких переходів на готової фотографії.

Читайте також:

Фото: Google, pixabay.com

Як створити ідеальну панораму?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.