Статьи

Створюємо інтернет магазин на WordPress

 1. Перші кроки: домен і хостинг
 2. Вибирайте WordPress якщо:
 3. Встановлюємо CMS WordPress
 4. Налаштовуємо онлайн-магазин на WordPress
 5. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 6. Віджети та плагіни для онлайн-магазину на WordPress
 7. Наповнення інтернет магазину WordPress товарами
 8. Вибрати кращий хостинг для WordPress

Є думка, що CMS WordPress потрібен лише для створення портфоліо та блогів, а повнофункціональний онлайн-магазин з її допомогою створити буде дуже проблематично. Це міф! Тисячі онлайн-магазинів WordPress вже давно і досить успішно працюють в Мережі, і їх прибуток становить дуже великі суми.

WordPress - це зручна і гнучка система управління контентом, яка постає перед величезні можливості для фактично будь-яких типів сайтів, від простого односторінкового блогу до добротного онлайн магазину.

Перші кроки: домен і хостинг

Якщо ви приступили до створення першого онлайн магазину на WordPress з нуля, перш за все вам потрібно зареєструвати хостинг і домен для нього.

У разі якщо ви бажаєте, щоб магазин був успішним, краще не економте на початковому етапі і скористайтеся послугами нормального хостингу сайтів.

Обраний хостинг для WordPress онлайн-магазину повинен підтримувати PHP і СУБД MySQL. Також, через специфіку CMS WordPress, побудовані на її базі онлайн-магазини можуть бути повільніше через певні умов, ніж вам би цього хотілося, тому, для того, щоб уникнути такої проблеми, потрібно розміщувати їх на хостингу з надійними SSD накопичувачами .

Ще одним розумним варіантом для вашого онлайн-магазину може стати оптимізований під WordPress хостинг , На якому установка CMS виконується в автоматичному режимі в один клік. Таким чином, ви позбудетеся всіх проблем з установкою і отримаєте готове рішення для свого онлайн-магазину на WordPress.

WordPress дозволить розмістити, редагувати, керувати вмістом сайту через цілком зрозумілу і дуже багату на функції контрольну панель CMS.

Вибирайте WordPress якщо:

 • ви не володієте мовами програмування;
 • хочете створити онлайн-магазин просто і швидко, вам не потрібні дуже складні функції, як, наприклад, проведення аукціонів або складський облік, вам достатньо лише каталогу товарів з цінами, а також форми їх замовлення для клієнтів;
 • бажаєте зберегти власний час і скористатися вже готовими настройками і функціями;
 • раніше не мали справи з жодною CMS або ж взагалі не мали досвіду в створенні інтернет-сайтів.

Також для створення онлайн-магазинів часто використовуються дві інші CMS - Joomla і Drupal, і цілий ряд різних платних CMS, які орієнтовані на створення магазинів. У них є переваги, ці системи дозволяють реалізувати більше можливостей і всіляких складних функцій для інтернет-магазину. Хостинг для подібних магазинів також повинен бути оптимізований для потреб онлайн-магазину незалежно на який саме платформі розміщений магазин.

З іншого боку, вони вимагають набагато більш високої кваліфікації від розробника, їх не так легко встановлювати і застосовувати, як WordPress. Крім того, майже всі вони платні, а WordPress - це безкоштовна платформа.

Встановлюємо CMS WordPress

Завантажити найбільш актуальний дистрибутив CMS можна з офіційного інтернет-сайту WordPress, там же можна знайти повну інструкцію з встановлення. Якщо коротко, то вам потрібно буде лише створити БД MySQL, вказати пароль і логін адміністратора. Після цього можна буде зайти в адміністраторську панель і починати роботу зі створення інтернет-сайту.

Налаштовуємо онлайн-магазин на WordPress

За замовчуванням ваш сайт спочатку буде найбільше схожий на блог, а зовсім не на магазин. Це можна легко виправити, просто підібравши і встановивши спеціальний шаблон для онлайн-магазину. Цих шаблонів тисячі, їх можна з легкістю знайти, набравши в рядку будь пошукової системи запит типу "шаблони онлайн-магазин WordPress". Крім того, є фірми, які можуть створити індивідуальний шаблон під потреби саме вашого магазину. Однак зазвичай в Мережі дуже багато якісних і безкоштовних шаблонів під WordPress для інтернет-магазинів.

Після скачування архіву з шаблоном слід зайти на вкладку "Встановити теми" в контрольній панелі, завантажити туди всі завантажені файли і встановити шаблон.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Детальніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Детальніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Детальніше...

повний список рейтингу хостингів

Віджети та плагіни для онлайн-магазину на WordPress

Тепер треба додати нашому магазину все ті функції, які властиві повноцінному комерційного проекту (розміщення товарів на веб-сайті, прийом платежів). У цьому допоможуть спеціальні плагіни. Ось найбільш популярні з них, на базі яких і побудовано переважна більшість онлайн-магазинів WordPress:

 • Woocommerce - це безкоштовний плагін для створення інтернет-магазину. Разом з ним для якісної русифікації бажано встановити Saphali Woocommerce LITE. Woocommerce дає можливість створити категорії товарів, завантажити будь-яке потрібне кількість товарів в каталог, а також оперувати ними - бронювати, продавати, встановлювати знижки, отримувати повідомлення. Будьте уважні, оскільки не всі шаблони WordPress підійдуть для Woocommerce, краще буде пошукати адаптовані шаблони під саме цей плагін.
 • WP-Sho p - також досить відомий і популярний плагін, головна перевага якого в тому, що він орієнтований саме на російський сегмент покупців. Він працює з багатьма російськими платіжними системами. Можна створювати не тільки окремі товари, але також набори товарів, гнучко управляти різними знижками, продавати цифрові товари, підтримувати історію покупок і профілі покупців.
 • WP eCommerce - це ще один безкоштовний і популярний плагін для перетворення сайту в онлайн-магазин на WordPress (втім, для нього є і платні доповнення). Цей плагін дуже хороший тим, що не вимагає адаптовану тему і здатний працювати практично з будь-яким шаблоном WordPress, в разі якщо той відповідає всім стандартам коду WordPress. WP eCommerce дає можливість працювати з варіативними товарами, продавати фізичні та цифрові товари, працювати з купонами та знижками, а також встановлювати різні варіанти доставки. Плагін дуже хороший також для просування сайту в рейтингу сучасних пошукових систем, так як є SEO-настройки в формі редакторів title і мета-тегів, RSS-канали для товарів і категорій, інтеграція з Google.

Також поширеними вважаються плагіни Shopperpress, QuickShop, eShop, Market Press та інші, кожен зі своїм набором плюсів і мінусів. Деякі з них орієнтовані на великі магазини, а інші на маленькі, швидше за схожі на сайти-візитки, є і ще ряд відмінностей. У Мережі можна знайти рейтинги даних плагінів і детальні огляди кожного з них, дану інформацію краще детально вивчити перш ніж приступати до створення онлайн-магазину на WordPress.

До того ж, бажано встановити особливі плагіни, які не виконують самі по собі функції електронної комерції, однак можуть збільшити привабливість вашого проекту серед користувачів. Наприклад, це кнопки соцмереж і можливість авторизації для користувачів за допомогою соціальних мереж, плагіни для створення хмари тегів, опитувань, зворотного зв'язку для відвідувачів. Все те, що дасть можливість дізнатися про вас більшій кількості людей, прийти за покупками саме до вас, а не до конкурентів.

Наповнення інтернет магазину WordPress товарами

Наповнення інтернет магазину WordPress товарами

Якщо ви встановили будь-який з спеціальних плагінів для створення свого інтернет-магазину, як це було описано вище, в адміністративній панелі у вас, напевно, з'явилося меню "Товари".

Продумайте, як буде виконуватися навігація по сайту, зробіть зручні і прості меню для того, щоб покупець міг дістатися до будь-якого цікавить його товару не більше ніж в пару кліків. Добре б встановити для цього також систему пошуку з різними фільтрами. Згрупуйте всі товари в спеціальні логічні категорії.

Вам залишилося лише додати зображення, короткі і опису товарів, ціни. Бажано, щоб описи були унікальними, таким чином ваш сайт більше "сподобається" сучасним пошуковим системам і буде перебувати вище в рейтингу пошукових систем. Зображення також дуже важливі в разі, якщо ви збираєтеся продавати фізичні товари - при інших рівних умовах клієнт завжди віддасть перевагу магазину, на сайті якого можна подивитися фото, прочитати відгуки про продукт. Надайте своїм потенційним покупцям максимум інформації про товари свого інтернет-магазину на WordPress.

Вибрати кращий хостинг для WordPress

Відгуки про хостинг:


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача